В неділю, 17 вересня після літніх канікул розпочалось навчання у парафіяльній катехитичній школі св. Йоакима.
На початку отець Ярослав поблагословив дітей, батьків та катехитів й привітав із початком нового навчального року. «Хай через це благословення Святий Дух допомагає пізнавати правди віри й зростати у святості», - зазначив отець Ярослав, сотрудник парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе. Цьогоріч у катехитичній школі будуть діяти три групи: дошкільнята, діти які готуються Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя й дорослі.
В рамках візиту солідарності монсеньйор Пітер Ваккарі відвідав парафію святої Анни УГКЦ міста Вишневе
24 серпня 2023 року, в рамках візиту солідарності президент благодійної організації «CNEWA» монсеньйор Пітер Ваккарі відвідав парафію святої Анни УГКЦ міста Вишневе
Цього дня візит розпочався із Божественної Літургії, яку очолив прот. Володимир Мальчин, парох парафії Святої Анни, у співслужінні із отцем Пітером Ваккарі й отцем Ярославом Павлюком, сотрудником парафії.
Опісля до всіх присутніх звернувся монсеньйор Пітер Ваккарі: «Сьогодні як президент благодійного фонду CNEWA і папської благодійної місії я запевняю вас, що ми і надалі молитимемось за вас, будемо робити все, щоб поширювати правду про Україну в світі, і надалі надаватимемо потрібну гуманітарну допомогу».
На завершення прот. Володимир Мальчин подякував монсеньйору Пітеру Ваккарі за візит: «Складаємо подяку за спільну молитву та постійний внесок благодійної організації «CNEWA» в перемогу України на гуманітарному фронті».
З 10 по 14 липня 2023 року, на парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе, відбувся для дітей із парафії, сімей військовослужбовців, малозабезпечених сімей й сімей внутрішньо переміщених осіб християнський денний табір «Майбутнє без війни».
Організатором заходу виступила парафія св. Анни у тісній співпраці Салезіянською ораторією «Дон Боско» та Центром надання соціальних послуг Вишневої міської ради.
У таборі взяли участь діти, які були на попередніх одноденних зустрічах, що проводились впродовж року, а також нові. Загалом в одноденному таборі взяли участь 26 дітей віком від 7 до 12 років. Тема цьогорічного табору була «Чесноти». Впродовж дня діти грали в ігри, мали катехизації, танцювали банси й розвивали свої творчі здібності на майстер-класах. Кожного дня, діти мали можливість брати участь в Божественній Літургії, й попри те, що для декого було вперше, діти радо долучались до співу та прислуговування.
У таборі також взяв участь фаховий психолог диякон Олег Климончук, який розповів дітям, як справлятись із стресом в часі війни й відпрацьовував з дітьми на практиці вправи, як діяти в стані стресу.
Підсумовуючи проведений захід отець Ярослав Павлюк, сотрудник парафії св.Анни, зазначив: «Продовжуємо творити простір, де діти могли б активно проводити час, духовно зростати й відволіктись від війни й нічних повітряних тривог. За час табору діти здружились одні з одними та з аніматорами, тому на вересень запланували післятаборову зустріч».
Самі батьки розповідають про табір так: «Дякую за піклування духовне і фізичне про наших дітей. Мирослава кожного ранку просиналась в табір. Хоча для неї вставати рано, то не про неї. Дякую за емоції радості», - Ірина.

День батька
Святкову програму розпочали із Божественної Літургії, опісля для дітей провели майстер-клас із виготовлення вітальних листівок. В той час для всіх присутніх ведучі провели зустріч на знайомство, адже з моменту освячення нижнього храму до парафії долучилось багато нових парафіян. Після майстер-класу діти подарували листівки своїм татусям. Продовжилась святкова програма спільною молитвою за всіх чоловіків, щоб засвідчити їм, що вони не самі на цій дорозі батьківства, але в них є сильна підтримка. По завершенні молитви всі присутні переглянули соціальне відео на тему батьківства й мали спільну гостину.
Підсумовуючи проведений захід отець Ярослав Павлюк, сотрудник парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе, зазначив: «Бути батьком – це складна і відповідальна дорога, яка вимагає постійної праці над собою. Цим заходом хотіли засвідчити, що на цій дорозі ми є не самі, але завдяки нашій парафіяльній спільноті можемо підтримувати одне одного, ділитися власним досвідом, щоб допомагати нашим дітям зреалізувати те покликання, яке дав їм Господь».
Зустріч із парафіянами літнього віку
В суботу 17 червня після Літургії мали зустріч із парафіянами літнього віку, з нагоди Всесвітнього дня розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей, який був в четвер 15 червня.
Ми провели лекцію, як не стати жертвами шахраїв. А опісля присутні ділились спогадами і співали народні пісні.
Майстер-клас із приготування морозива
В суботу 10 червня, з нагоди Всесвітнього дня морозива у нас відбувся майстер-клас із приготування морозива. Під час якого учасники дізнались про історію виникнення та виробництва морозива, спробували у домашніх умовах приготувати морозиво, а також приготувати своє авторське морозиво.
Владика Йосиф Мілян у Вишневому звершив Чин освячення нижнього храму парафії Святої Анни УГКЦ
«На цей момент ми всі довго чекали. Це справді здобуток і благодать – мати такий нижній храм, який освячуємо завдяки вашим молитвам, вашим старанням, завдяки болю, переживанням та служінню священників і всіх тих, які колись гостинно відкрили двері свого помешкання і довший час спільно молилися у приватній квартирі та формувалася як домашня церква», – про це 28 травня 2023 року, говорив Владика Йосиф Мілян, Протосинкел Київської Архиєпархії під час освячення нижнього храму парафії Святої Анни УГКЦ у місті Вишневе.

Цього дня у Вишневому Владика Йосиф очолив Божественну Літургію з Чином освячення нижнього храму.

Читати більше...

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ - НИЖНІЙ ХРАМ НЕЗАБАРОМ ВІДЧИНЯЄТЬСЯ
Завершуємо останні приготування в нижньому храмі св. Анни. Позаду великий обсяг роботи: тимчасове накриття разом із теплоізоляцією, сходові клітки, монтаж вікон та дверей, внутрішні перегородки, підведення води та водовідведення, монтаж теплої підлоги, електропроводка, облаштування санвузлів, усі види внутрішніх робіт (штукатурка, побілка, натяжна стеля, викладання плитки та оздоблення колон), а також облаштування прихрамової території. І все це за 9 місяців (з вересня 2022 року) - у час економічної непевності, безпекових ризиків та перебоїв з електроенергією. І нарешті ми зможемо молитися у власному храмовому приміщенні, навіть якщо сам храм ще повністю не завершений. Запрошуємо 28 травня о 10:00 на освячення нижнього храму св. Анни, де ми будемо разом молитися, служити потребуючим і шукати захисту в часі небезпеки. Складаємо подяку нашим жертводавцям та усім, хто нас підтримував і надалі підтримуватиме в ці нелегкі часи!
У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе для дітей провели майстер-клас із написання писанок.
       Провели майстер-клас з писанкарства.
Близько 40 дітей з парафії та з міста під проводом майстрині Олени будуть вчитися як писати писанки
       Соціальну ініціативу на парафії провели в рамках соціальної ініціативи «Майбутнє без війни». У заході взяли участь діти, які були на попередній зустрічі, а також нові. Загалом в одноденному у майстеркласі взяли понад 40 дітей віком від 7 до 15 років.
       Розпочали майстер-класі із вітального слова отця Ярослава, сотрудник парафії св.Анни. «Писанки є своєрідними листами до Бога, тому кожен символ і колір має своє значення. Якщо людина мала, якесь прохання до Бога то через символи і колір виражала своє прохання», - наголосив душпастир. Опісля захід продовжився спільною молитвою та благословенням усіх присутніх. Провела майстер-клас провела майстриня Олена Павлюк, яка розповіла про значення символів, кольори та технологію розпису писанок.
       Підсумовуючи проведений захід отець Ярослав зазначив: «Діти мали хорошу нагоду, щоб якісно провести час із батьками й пізнати українські традиції святкування Великодня.»

УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ПАРАФІЄЮ СВ. АННИ ТА ЦЕНТРОМ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ


Підписана Угода про співпрацю між парафією св. Анни та Центром надання соціальних послуг м. Вишневе.
7 квітня 2023, в Празник Благовіщення, Центр надання соціальних послуг Вишневої міської ради та Релігійна громада парафії святої Анни Української Греко-Католицької Церкви м. Вишневе підписали Угоду про співпрацю. Підписантами угоди виступили протоієрей Володимир Мальчин, керівник релігійної громади, та Оксана Миколаївна Мельниченко, директорка центру.
Дана Угода передбачає співпрацю в наданні гуманітарної та благодійної допомоги для вразливих груп населення, осіб та сімей з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах. Релігійна громада і Центр соціальних послуг домовились використовувати всі свої наявні можливості та ресурси для сприяння і створення умов для найбільш ефективного соціального служіння, зокрема надаючи представникам цільової групи з числа сімей та осіб, що опинились у складних життєвих обставинах усі види інформаційної, психологічної, соціальної та іншої підтримки.
За словами о. Володимира Мальчина, «в умовах війни Церкві та Державі потрібно об’єднувати свої зусилля, як на національному так і на місцевому рівні, задля допомоги великій кількості людей, які опинились у важких життєвих обставинах. Ми як Церква маємо можливість залучати допомогу від наших закордонних донорів і партнерів, а Центр надання соціальних послуг забезпечує, що ця допомога потрапляє справді до потребуючих людей. Так що така співпраця справді дуже ефективна і корисна для громади м. Вишневе».
Директорка Центру, Оксана Мельниченко, відзначили: “З початку повномасштабного вторгнення ми отримували запити від внутрішньо переміщених громадян та місцевих жителів щодо гуманітарної допомоги. Завдяки взаємодії з Релігійною громадою парафії святої Анни Української Греко-Католицької Церкви м. Вишневе надано продуктові набори, газові плитки з додатковими балонами , гарячі обіди, проведено 3 денні табори для дітей… Тільки об’єднавши зусилля ми допомагаємо сім’ям з дітьми та одиноким особам похилого віку. Підписання угоди врегульовує подальшу співпрацю для реалізації напрацьованих планів розширення взаємодії”
Серед найближчих планів спільна організація заходів психологічної підтримки та забезпечення гарячими обідами потребуючих..
«Час Великого Посту – це час призначений на покаяння», — владика Андрій Хім’як
«Покаяння – це момент навернення, момент переміни нашого розуму. Навіть коли ми віддаємо наші гріхи Богові в Таїнстві Сповіді, маємо для себе питання: «Чи наш ум, наше серце перемінилося насправді, чи ми надалі думаємо тими самими категоріями, якими думали апостоли які йшли в Єрусалим», – на цьому 2 квітня 2023 року, наголосив владика Андрій Хім’як, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, відвідуючи із душпастирським візитом парафію Святої Анни УГКЦ міста Вишневе.
Під час проповіді, владика Андрій звернув увагу, що ми вже маємо досвід Христа воскреслого. Тому вже маємо також думати, як учні, які бачили Христа воскреслого. Розуміти, що він проповідував, розуміти те, чим він жив, розуміти те, який шлях він нам показував. «Він нам показував, що наш шлях не є шляхом самовивищення, але є шляхом служіння. Ісус Христос каже про те, що хоч я є ваш Господь і Бог, але все ж таки я беру на себе ваші гріхи. Він вчить нас не тільки словами, а реальними ділами, якими ми маємо бути, як ми маємо служити. Дуже часто ми не готові ще служити, бо служіння вимагає певних зусиль. Служіння вимагає того, що наше «Я» вже не є таке голосне. Наше «Я» принижується перед іншим «Я», але ми маємо йому послужити, бо так говорить Ісус», – наголосив Архиєрей.

Ведучи далі владика Андрій звернув увагу, що: «Коли ми думаємо, що ця влада, вона є недоброю, не раз маємо правду в тих думках. Тому що бачимо можновладців, які живуть не до кінця по-божому. Бачимо можновладців, які використовують засіб влади, як нагоду збагатитися, обікрасти наш український народ. Блаженніший Любомир дуже часто говорив до нашої влади, які готувалися до виборів, що влада – це є нагода для служіння. Хто має більше влади, той має і нагоду більше послужити. І це є той правдивий вибір влади».

Відтак Архиєрей зазначив, що Апостоли, Яків та Іван, не просили про служіння в Ісуса Христа, вони просили про те, щоби бути при владі. «Вони вже бачили Ісуса на Таворі та навіть будучи разом з Петром. Все ж таки кажуть, ну нехай Петро буде з боку, а ми сядемо праворуч і ліворуч. Апостоли Іван і Яків, маючи досвід апостольства й спільної трапези, жили разом в дощі та в холоді, але вони все ж таки хочуть обійти решту. Вони використовують нагоду близькості до Ісуса, щоби всього скористати, стати першими, бути вищими від когось іншого. Покора в служінні не роблять нас малими чи рабами, про це говорить сьогоднішнє Євангеліє. Бо коли ми хочемо послужити комусь іншому, ми стаємо великими» – зазначив єпископ.

«Таке маленьке, навіть слово вибач, яке ми кажемо один одному, але як наразі важко його сказати? Пробач мені, що я щось зробив поганого. Як часто діти просять пробачення батьків чи батьки в дітей? Бо напевно, що цей момент двосторонньої не раз образи, це є щось маленьке, але в тому так само вибаченні присутнє наше служіння».

Владика Андрій також пригадав, що Блаженніший Любомир, завжди, коли до нього хтось приходив, першим діло, бо не бачив, хто приходить. Питався, «А хто тут»? А другим питанням його було: «А чим служу»? «Напевно, коли говоримо про нього, не уявляємо собі його слабким, а уявляємо його кимось великим, великою особою, якою захоплюються багато мільйонів українців, тому що він служив. Якби він крав, якби він обманював, дурив, його б він зараз не згадував. Але саме це служіння, воно нас підіймає, робить з нас великих, гідних осіб».

«Це служіння, до якого Господь нас кличе має бути для нас нагодою, щоб зробити щось добре. І це є той момент, та певна заповідь, яку нам залишив Блаженніший Любомир. Коли його питали в одній з передач: «А що ви найбільше любите? Може вареники, може щось інше»? А він каже: «Коли хтось робить щось доброго». І це є та нагода, коли ми робимо це добре не для себе. Але це є нагода, коли ми робимо світ краще. Це добро, ми поширюємо на інших».

Далі владика Андрій звертаючись до вірних додав: «Ви як громада, перейшли багато кроків до формування свого храму. Напевно, були важкі кроки, не раз моменти зневіри, моменти випробування. Але в ці моменти також треба мати силу сказати слава Богу за все! Бо цей час випробування Бог для вас також приготував, для того, щоб ви, як громада, стали міцнішими та сильнішими. Скріпили свою віру і в тій вірі вміли довіряти Богові, що Бог вас не залишить. Він буде з вами, Бог дасть вам те велике, що він для вас приготував».

Завершуючи слово владика Андрій наголосив: «Нехай сьогодні це Євангеліє нам пригадує, що ми маємо думати трошки по інакшому, ніж думає світ. Що наше думання має бути скероване на Бога і на ближнього. Наше думання має бути про щось добре. І коли кожний з нас зробить біля себе комусь щось добре, певно цей світ стане кращим. Знаю, що ваша парафія також багато служить соціально, для потребуючих, тому нехай Господь справді дає кожному з вас зростати в добрі. Особливо, коли ми відчуваємо певну невдячність, коли ми відчуваємо певне не зрозуміння. Ми робимо щось добре, а хтось нам відповідає не так, як ми б цього очікували. Але нехай навіть цей момент нас не зневірює. Тому робімо добро та йдемо разом до Світлого Христового воскресіння. Амінь!».

Джерело: Пресслужба Київської Архиєпархії

У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе відбулись духовні реколекції
З 24 по 26 березня 2023 року, на парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе, відбулись духовні реколекції на тему: «Йона, як приклад покаяння!»
Науки провів отець прот. Тарас Валах, парох Собору Вишгородської Богородиці.
Першу реколекційну науку реколектант провів онлайн, що дало змогу долучитись парафіянам, які перебувають закордоном. Зокрема у першій науці розповів, на прикладі пророка Йони розповів, як Господь промовляє до нас і через нас здійснює спасіння тих хто поруч з нами. «Йона – це я і це ти ми ніколи не знаємо в який спосіб, Господь нами послужиться: через нашу поставу, слово чи діло й притягне іншу людину на крок ближче до Себе», – наголосив душпастир.
Другу науку душпастир виголосив у суботу під час заупокійної Літургії. Під час другої реколекційної науки душпастир зосередив увагу на періоді, коли пророк Йона перебував три у череві риби. Саме в череві риби будучи в темноті по шию у воді відбувається навернення і Йона приносить Богові жертву голосом подяки. «Від нас не вимагається жертва крові, бо її приніс Христос, від нас вимагається жертва слова, молитви й жертва доброго діла, людина має що жертвувати, навіть якщо не має що жертвувати Господь дав їй дар – голос, яким вона може ділитись прославляючи Господа, може навертати», – зазначив прот. Тарас Валах.
Третю та четверту науку реколектант виголосив у неділю під час Божественної Літургії, яку реколектант молився у співслужінні о. Ярославом Павлюком, сотрудником парафії. Під час наук реколектант звернув увагу на те, як зреагував народ Ніневії на слова пророка. «В Ніневії Господь бачить все людство і Йому шкода кожної людини й тут починається Євангеліє. Крізь призму 2000 років бачимо чому Христос мав прийти в такий особливий спосіб, щоби неоминути жодну людину, щоб всіх спасти», - наголосив реколектант.
На завершення реколекцій прот. Тарас подякував усім присутнім за участь й запевнив у молитві за те, щоб громада у найближчому часі молилась у своєму храмі: «Щиро дякую всім за участь, щиро дякую за запрошення отцю Володимиру, хай Господь усіх благословляє!»


"Ярмарок професій" - на сторожі закону і совісті
Відновили на нашій парафії чудову практику «Ярмарок професій», коли наші парафіяни діляться з громадою своїм професійним шляхом. Сьогодні із захопленням послухали про зміни в судовій системі та вплив громадянського суспільства на ці процеси, про які нам представив юрист-адвокаційник Степан Берко, працівник громадської організації “DEJURE”. Повага до прав людини, верховенство права, незалежність судівської системи, доброчесність та заклик до совісті - ось ключові теми, які ми обговорювали.
Благодійна допомога внутрішньопереміщеним особам
У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе надали благодійну допомогу сім'ям внутрішньо переміщених осіб
25 вересня 2022 року, у парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе надали благодійну допомогу 50 сім'ям внутрішньо переміщених осіб
Цього дня зустріч розпочали із Божественної Літургії на якій молились родини внутрішньо переміщених осіб, які проживають в місті Вишневе та в околицях. Опісля Літургії 50 родин отримали продуктові набори від Патріаршої фундації «Мудра справа».
Підсумовуючи проведений захід отець Володимир Мальчин, парох парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе, зазначив: «Цікаво, що Центр соціальних послуг м. Вишневе повідомив людей, що допомогу будуть роздавати після Літургії об 11:00, а хто бажає - може долучитись на молитву о 10:00. Більшість цих людей обрали прийти на Літургію, частина з них вперше за довгий час приступила до святої Сповіді, і лише після того отримали гуманітарну допомогу».

Також дивіться Добру Розмову на Радіо Воскресіння
В черевиках переселенців
Днями до нашої Церкви надійшло прохання про допомогу від п. Наталії з Луганщини, яка попросила допомогти знайти розкладушку на ламелях з матрацом, щоб обладнати ще 1 спальне місце.
Разом з Парафія св. Анни м. Вишневе ми швидко змогли організувати цю допомогу і разом з о. Vasyl Barna доставили її до адресатів, додавши ще продуктові набори від Мудра Справа та канцелярійне приладдя для 13-ти річного Дмитра.
За чаєм п. Наталя розповіла нам свою історію:
"До війни ми жили у місті Сєвєродонецьк, Луганська область. Ми втекли з нашого міста в березні, коли почалися обстріли житлових кварталів. З собою встигли взяти лише кілька речей із одягу. Я сподівалася, що війна закінчиться за кілька місяців. Але тепер стало зрозуміло, що треба влаштовувати нове життя у новому місці. Я впевнена, що мій рідний Сєвєродонецьк звільнять! Але умов для життя в ньому поки що не буде. Потрібно багато сил та часу, щоб відновити всі комунікації. Та й багатоповерховий будинок, де ми жили, майже увесь вигорів від фосфорних бомб. Тому нам повертатися найближчим часом не буде куди. Де ми знаходилися і що ми пережили до цього місяця згадувати не хочеться. Зараз нас приютили у селищі Святопетрівське, місто Київ. Що робити далі не зовсім зрозуміло. Це як життя з нуля. Дуже важко сприймати нову реальність. А коли згадуєш, що ми втратили все, що мали - сльози котяться градом. Почуття безвиході накочує кілька разів на день."
Подібну історію можна почути від багатьох людей, але для мене стало очевидним - коли ти сам відчув на собу долю біженця і переселенця разом зі сімєю, то бажання допомагати іншим стає набагато осмислиніше!
У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе поблагословили учнів, студентів, вчителів та викладачів
З нагоди початку навчального року, о.Володимир поблагословив: учнів, студентів, вчителів та викладачів.
«Ваше навчання, дорогі діти є внесок у перемогу і відбудову України. Віримо в перемогу нашого війська, віримо, що можемо повернутись до мирного життя і буде велика потреба для того, щоб відбудувати та розвивати нашу Україну, як Європейську і демократичну державу», - наголосив отець Володимир.
У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе провели зустріч із сім'ями військових
В суботу, 13 серпня 2022 року ми мали нагоду зустрітись із сім'ями військових. Розпочалась зустріч із Божественної Літургії. Після молитви Микола Мостов’як, національний радник спільноти «Лицарів Колумба в Україні» роздав продуктові набори. Продовжилась зустріч спілкуванням за кавою.
Ті сім'ї які не мали змоги прийти ми їм разом з п.Миколою і п.Світланою Шемберко завезли продуктові набори.
Загалом ми надали допомогу 30 сім'ям.
У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе для дітей провели соціальну ініціативу: «Майбутнє без війни»
9 липня 2022 року, при парафії св. Анни УГКЦ у м. Вишневе для дітей із парафії, малозабезпечених сімей й сімей внутрішньо переміщених осіб провели захід: «Майбутнє без війни».
Організатором заходу виступила Комісія у справах молоді Київської Архиєпархії УГКЦ, за підтримки БФ «Карітас Київ», у тісній співпраці з Центром Академічного душпастирства Київської Архиєпархії УГКЦ, Салезіянською ораторією «Дон Боско», парафією св. Анни та Центром надання соціальних послуг Вишневої міської ради.
Метою соціальної ініціативи - відвідувати міста та села Київщини, в яких відбувалися воєнні дії, які перебували під бомбардуванням, або перебували під загрозою вторгнення російського загарбника. У цих населених пунктах впродовж одного дня аніматори працюють з дітьми та молоддю, щоб допомогти їм відволіктися від війни та якісно й активно провести час.
Загалом у заході взяли участь 33 дітей віком від 7 до 12 років. Впродовж дня діти грали в ігри, танцювали банси й розвивали свої творчі здібності на майстер-класах. Підсумовуючи проведений захід прот. Володимир Мальчин, парох парафії св.Анни, зазначив: «Впродовж дня діти забули про жахіття війни про, що свідчили їхні усмішки на обличчях та запитання, коли відбудеться наступна зустріч».
Розколяда
13 лютого 2022 р.
В неділю після Літургії мали нагоду спільно поколядувати, посмакувати кутею і пампухами, поділитись різдвяними історіями.
Вертеп від спільноти Подружніх Зустрічей
07 січня 2022 р.
Сьогодні, після Божественної Літургії до нас завітав вертеп спільноти «Подружні Зустрічі». Мали можливість спільно пережити події Різдва Ісуса Христа у сучасному контексті.
Храмове свято на парафії
25 грудня 2021 р.
Сьогодні, ми святкували наш парафіяльний празник. З цієї нагоди Божественну Літургію очолив Владика Йосиф Мілян Єпископ Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії. Спів провадив «Маленький хор Василія Великого» Маленький хор Василія Великого. На завершення Божественної літургії, відбувся Чин освячення води та окроплення нею всіх присутніх вірян.
Святий Миколай завітав до нас
12 грудня 2021 р.
В неділю, 19 грудня після Божественної Літургії до нас завітав Святий Миколай. Дорослі й діти ділились своїми талантами. Ніхто не залишився без подарунків.
Ґваделупська Божа Матір у нас

12 грудня 2021 р.
Вчора на нашій парафії вшанували ікону Ґваделупської Божої Матері, яку доставив бр. Петро Галуга, Національний секретар «Лицарів Колумба в Україні». Після Літургії настоятель громади, о. Володимир Мальчин, який також виконує служіння помічника Національного Капелана Лицарів Колумба в Україні, розповів історію об’явлень в Ґваделупе, а відтак відслужив Молебень до Богородиці і освятив ікону. 12 грудня в Католицькій Церкві згадують Ґваделупську Богоматір, а в самій святині триває Ювілейний рік, пов’язаний із сотою річницею чудесного порятунку Її образу.

Наша катехизація

5 грудня 2021 р.
Під час катехизації дорослих отець Володимир розповідав, про страх і як він впливає на людину і які його причини, а підлітки роздумували над постаттю Ісуса Навина, який відважився і подолав свій страх і повів ізраїльський народ в Обіцяну Землю.

У парафії УГКЦ міста Вишневе відбулась третя зустріч «ярмарку професій»

21 листопада 2021 року, у катехитичній школі святого Йоакима парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відбулась третя зустріч «ярмарку професій» під час, якої учасники дізнались про професію нотаріуса.
В неділю 21 листопада, в рамках зустрічі «ярмарку професій» ми дізнались про професію нотаріуса. Своїм досвідом поділилась парафіянка Тетяна Тріфонова.
Пані Тетяна розповіла, які вимоги для того, щоб стати нотаріусом скільки потрібно для цього навчатись і як виглядає робочий день нотаріуса.

Наша катехизація

Шлях Мойсея - продовження
В неділю після Божественної Літургії відбулась катехизація, для всіх вікових груп. Доросла група разом з отцем Володимиром розважала над посланням Синоду Єпископів УГКЦ: «Залишиться вам одне — те, що ви дали вбогому!». Підлітки разом з отцем Ярославом та добродійкою Оленою продовжували подорож разом із Мойсеєм пустелею до Обіцяної Землі вивчивши «Десять Божих Заповідей» та спробували манни. Наймолодша група разом із Владиславом продовжила підготовку до першої сповіді.

Наша катехизація

Шлях Мойсея
У неділю , 7 жовтня, діти катехитичної школи святого Йоакима парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе, під час катехизації спробували пройти шлях пророка Мойсея від моменту коли його в кошику немовлям виловили з води і до переходу через Червоне море. Це була хороша нагода, щоб глибше пережити виклики з якими стикнувся Мойсей і як через них Господь його утвердив у вірі.

У парафії УГКЦ міста Вишневе відбулась друга зустріч «ярмарку професій»

31 жовтня 2021 року, у катехитичній школі святого Йоакима парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відбулась друга зустріч «ярмарку професій» під час, якої учасники дізнались про професії у сфері комунікацій.
Метою «ярмарку професій» допомогти нашим підліткам визначитись із майбутньою професією, а дорослим – краще пізнати один одного. Під час другої зустрічі досвідом поділився отець Тарас Жеплінський, керівник Інформаційного відділу Департаменту інформації УГКЦ.
На початку зустрічі отець Тарас розповів чому він вибрав служіння у сфері комунікації. Вже під час навчання у семінарії отець писав статті про події, які відбувались й на четвертому курсі став заступником головного редактора семінарійного часопису. «У вашому віці ви маєте певні прояви зацікавлення тим чи іншим способом праці: хтось любить більш творчу роботу, хтось математику, саме вони допоможуть вам визначитись із вашою майбутньою професією», - наголосив душпастир.
Опісля отець Тарас розповів про професії: журналіста, PR-спеціаліста та блогера в чому їх відмінність та якими навиками потрібно володіти, щоб осягнути кожну з професій. «Кожен з вас щодня робить пости у соцмережах, виставляє фотографії й знімає короткі відео, проте професійна діяльність вимагає виконання певних обов’язків професійно стабільно кожного дня по вісім годин», - зазначив отець Тарас.

ЗАПРОШЕННЯ П.ІГОРА ДО ПРИВАТНОЇ КАПЛИЦІ
«Марта ж клопоталася, услуговуючи всіляко» (Лк.10, 40), - У святі Покрови Богородиця своїм молитовним заступництвом доносить до нас те, що все наше життя є під Божим покровом. Часто через велику кількість справ, ми звертаємо увагу на багато другорядних речей, які заполонюють нас, і, зрештою, опускаємо найважливіше. Саме тому молитва і читання Святого Письма дає змогу зрозуміти, на чому варто більше зосередитися, а що, можна поставити і на другий план.»

10 РОКІВ СВЯЩЕНСТВА
Сьогодні, 10 жовтня, ми парафіяльною спільнотою святкували десяту річницю священничих свячень отця Володимира. Розпочались святкування із Божественної Літургії, яку очолив отець Володимир Мальчин у співслужінні із о. Ярославом Павлюком. Святкування продовжилось привітальною сценкою сценарій якої написала пані Оксана Калюс. Опісля пані Тетяна Домашенко продекламувала власний вірш, який підготувала з нагоди ювілею. Завершилось святкування спільною гостиною, торти для, якої спекла пані Світлана Шемберко.
Дякуємо всім, хто долучився до організації святкування! Хай Господь благословить, і, винагородить сторицею!

26.09.21 - «Ярмарка професій»
Сьогодні відбулась перша зустріч «ярмарки професій» під час, якої діти катехитичної школи дізнались про професію прокурора. Своїм досвідом поділилась парафіянка пані Оксана Калюс. Під час зустрічі учасники дізнались про те, яка відмінність між адвокатом, суддею та прокурором. Опісля пані Оксана розповіла якими якостями має володіти прокурор, скільки часу потрібно навчатись й з якими викликами зустрічається він під час виконання своїх обовʼязків.

19 вересня розпочався навчальний рік у катехитичній школі святого Йоакима парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе.
Сьогодні, 19 вересня розпочався навчальний рік у катехитичній школі святого Йоакима парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе. Цього року у школі є три вікових групи для дітей й катехизація для дорослих. У першу групу входять діти, які готуються до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя, у другу молодші підлітки та й третю старші підлітки віком від 13 років.
Раз у місяць для старших підлітків планується проводити «ярмарок професій», коли хтось із парафіян розповідатиме про свій фах / роботу (наприклад, слідчий, менеджер персоналу, юрист і т.д.).
Розпочалось навчання із благословення прот. Володимиром Мальчиним, адміністратором парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе, дітей та катехитів.

«Гімн любові» апостола Павла (1Кор.13, 1-8)
З 26 по 28 червня 2021 року, на парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відбувся родинний табір у м. Ірпінь. Це була хороша нагода спільно провести час та відновити свої духовні й фізичні ресурси.