03.10.2022 Добра Розмова на радіо Воскресіння п.Галини Бабій з о.Ярославом Павлюком
Розмова про соціальне служіння парафії УГКЦ св.Анни у м.Вишневе
о.Ярослав Павлюк

04.09.2022 Початок навчального року на парафії св.Анни
04 вересня 2022 року у парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе поблагословили учнів, студентів, вчителів та викладачів

Ми вдячні Вам за вашу підтримку в 2021 році
Завершується рік, в який ми розпочали довгоочікуване будівництво нашого храму.
Ми вдячні всім людям доброї волі, хто долучився і підтримав нас.

Добра розмова на ЖИВОМУ ТБ
Парафія Святої Анни УГКЦ у Вишневому
Гість - о. Володимир Мальчин, протоієрей, адміністратор парафії Святої Анни УГКЦ.
Ведуча — Галина Бабій.

Як парафія Святої Анни УГКЦ у Вишневому зводить свій храм?

«Дивовижні люди» - цікава розмова з авторкою терміну «Небесна Сотня»
Термін «Небесна Сотня» став уже звичним для багатьох людей. В Україні з’явилися вулиці та площі на честь Небесної Сотні, які увіковічують пам’ять полеглих героїв Майдану. А чи знаєте ви, хто вперше запропонував цей вислів?
Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з поетесою Тетяною Домашенко, яка вважається автором цього виразу. Інтерв’ю записане 21 листопада 2021 в День гідності і свободи в м. Вишневе, де мешкає народна поетеса. В розмові з о. Володимиром Мальчином, настоятелем місцевої греко-католицької парафії св. Анни, п. Тетяна ділиться своїми спогадами про події Майдану, розповідає як у неї народився вислів Небесна Сотня та на власному прикладі демонструє, що єдність Церков можлива вже тепер.
Саме Тетяна Домашенко 21 лютого 2014 року уперше назвала полеглих учасників Євромайдану Небесною сотнею у вірші «Небесна сотня воїнів Майдану.

Допоможіть реалізувати дитячу мрію!
Діти з парафії Святої Анни м. Вишневе Київської архиєпархії звернулися до усіх небайдужих із проханням допомогти їхній парафії побудувати храм, процес будівництва якого триває вже понад півроку.
«Коли я виросту, я хочу в цьому храмі вінчатися»: діти з Вишневого просять допомоги у будівництві храму
У короткому відеоролику п’ятеро юних парафіян з Вишневого діляться, чим є храм особисто для них. «Храм – це дім Божий. Це – місце, де перебуває Божа слава і Божа сила. Храм – це будівля, що складається з фундаменту, з мурів, з купола. Але найголовніший елемент у храмі – люди, люди, які допомагають один одному та потребуючим», – кажуть вони. Юні греко-католики зізнаються, чому їм так залежить, щоб у Вишневому була збудована Божа святиня. Вони розповіли про свої мрії, які пов’язані із храмом. «Коли я виросту, я хочу в цьому храмі вінчатися», – каже Анастасія. «Коли я виросту, у цьому храмі я хочу хрестити своїх дітей», – додає Матвій. А Василько хоче, щоб до цього храму приходили його друзі. «Друзі, допоможіть нам збудувати храм Божий!» – закликають вони всіх небайдужих. У відео з висоти пташиного польоту можна побачити сучасний стан будівництва храму Святої Анни у Вишневому (вул. Європейська 53), наріжний камінь під будівництво якого освятив владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії, 3 липня 2021.

Освячення наріжного каменю майбутнього храму
Чин заснування храму. Владика Йосип, 03.07.2021.
3 липня 2021, Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії, у місті Вишневому, що на Київщині, здійснив чин поставлення хреста та освячення наріжного каменя під будівництво храму Святої Анни Української Греко-Католицької Церкви.

Греко-католики із Вишневого організувавши родинний флеш-моб «Рецепти щасливого подружнього життя»
17.05.2021 р.

10-16 травня 2021 року на парафіях Київської Архиєпархії відбулася низка заходів під назвою «Тиждень сім’ї». До цих подій долучились в креативний спосіб парафіяни громади святої Анни із Вишневого, організувавши цікавий родинний флеш-моб «Рецепти щасливого подружнього життя».

Джерело:
Київська Архиєпархія
Української Греко-Католицької Церкви
©2004–2021

ВЕРВИЦЯ ЄДНАЄ
Молитва на вервиці у прямому ефірі, 23.03.2021

Як все починалося..
В день празника пригадуємо історію парафії. 19.12.2020.

Вітаємо о.Володимира
Вітаємо пароха о.Володимира Мальчина з ювілеєм 16 жовтня 2020 р.Б.

День батька
День батька на парафії св.Анни, м.Вишневе. 21.06.2020

День матері
10 травня 2020 р. Свято Матері на парафії св.Анни у м.Вишневе

Парафія Святої Анни у Вишневому: «Наш досвід показує, що жива парафія не залежить від наявності храму»

19.10.2019 р.

Вірні греко-католики парафії Святої Анни у Вишневому (в передмісті Києва) за роки свого існування, де тільки не молилися: у квартирі, у РАГСі, зараз – у танцювальній залі, але парафія тільки росте і зміцнюється.

Джерело:
Офіційний інформаційний ресурс
Української Греко-Католицької Церкви
©2004–2021