Ділимося традиціями Різдва: Майстер-клас для внутрішньо переміщених осіб
Різдво – це особливе свято, коли ми збираємося разом за святковим столом, співаємо колядки та ділимося Різдвяною радістю.

Напередодні Різдва, парафія св. Анни організувала майстер-клас «Ділимося традиціями Різдва» для внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають у м. Вишневе та околицях. Понад 30 осіб, зокрема діти та дорослі з Харківщини, Херсонщини та Донеччини, взяли участь у цій події.

Парох парафії, прот. Володимир Мальчин, розповів про духовне приготування до святкування Різдва, зокрема про Різдвяний піст та символи Різдва – Різдвяну просфору і різдвяну свічку. Майстрині парафії, п. Галина Болотенко та добродійка Олена Павлюк, поділилися обрядовими традиціями західних регіонів і наочно показали, як готується свята вечеря. Всі учасники разом готували кутю, пампухи, колядували і ділилися Різдвяними традиціями своїх регіонів.
Особливо зворушливою стала розповідь п. Андрія, родом зі Львівщини, який більшу частину життя прожив на Харківщині. Він пригадав, як у його дитинстві радянська влада забороняла дітям ходити з вертепом та колядувати, і наголосив, як важливо відроджувати ці традиції сьогодні.

Дітям велику радість приніс майстер-клас із виготовлення та декорації Різдвяних свічок. Під час заняття до церковної зали було внесено дідух – традиційний український символ, що вносить у дім святковий дух.
Організатори свята закликали учасників заходу вводити багаті українські звичаї у життя своїх родин, навіть якщо вони раніше цього не практикували.

На завершення кожен учасник отримав Різдвяну просфору і мав можливість запалити свічку від Вифлеємського вогню миру, який раніше до храму принесли пластуни станиці Вишневе.

Нехай ця подія стане джерелом натхнення та віри в силу Різдва, яка єднає серця, дарує тепло та зміцнює дух нашого народу.

Вифлеємський вогонь миру завітав на парафію святої Анни у Вишневому
У суботу, 21 грудня 2024 року Божого, пластуни станиці Вишневе завітали до парафії святої Анни у м. Вишневе з особливою місією - вони принесли парафіянам Вифлеємський вогонь миру. Цей символ надії, єдності та світла, запалений у місці народження Христа, щороку долає тисячі кілометрів, щоб нагадати нам про незгасне Божественне Світло.

Від імені громади вогонь прийняли священнослужителі храму - о. Володимир Мальчин та о. Ярослав Павлюк. Урочистий момент супроводжувався молитвами та словами подяки пластунам за їхню важливу місію.

Звертаючись до молоді, о. Володимир наголосив: «Нехай цей Вифлеємський вогонь, який ви багато років розносите по всій Україні, пригадує нам про Божественне Світло, яке приніс на землю Син Божий, народившись у Вифлеємі. Нехай це світло скерує нас до перемоги і довгоочікуваного миру!»

Цьогорічне прийняття Вифлеємського вогню стало не лише нагадуванням про Різдво Христове, але й символом єдності, віри та підтримки всіх, хто бореться за мир в Україні. Нехай це полум'я зігріває серця і надихає на нові добрі справи.
8 грудня 2024 року, на парафії Святої Анни УГКЦ у місті Вишневому відзначили парафіяльний празник
Цього дня у парафії торжественну Божественну Літургію о. Віталій Марцинюк, парох парафії святого влкмч. Димитрія міста Фастова, у співслужінні з отцем Володимиром Мальчиним, парохом парафії Святої Анни УГКЦ, Володимиром Литвинчуком та отцем Ярославом Павлюком, сотрудник парафії Святої Анни.
У своєму слові до вірних душпастир зауважив: «Відчути, що Бог тебе веде за руку – це завдання всього нашого життя. Ми всі з вами розуміємо, що сьогодні в час війни є особливі виклики, що людина шукає за Богом, питає де Він, коли люди страждають, а Йоаким і Анна є людьми, які відчувають, що Бог їх провадить. Коли вже не було сили в Йоакима й Анни вони молилися і Бог вислухав їх молитви. Анна зачала Пресвяту Богородицю». Ведучи далі душпастир зазначив, що кожен з нас має бути тим світильником, який буде розвівати темряву гріха й зла, безбожности й неправди: «Всього того, чого у світі ми не можемо знайти, але тут бувши в присутності Люблячого Батька ми зможемо завжди із вами отримати. Ми маємо своїм прикладом світити у світі, друге дуже важливе – ми маємо своїми добрими ділами нести світло у світ».
Завершуючи отець Віталій наголосив: «Коли на нас дивляться люди, коли бачать нашу поставу з неї має пломеніти образ живого Бога – це є наше духовне життя: наша сповідь, Причастя й наша молитва, практикування боговгодного життя – це відображення Господа, будьмо сильні в цьому стараймося».
По завершенні Літургії зі словом виступив отець Володимир, який подякував усім за присутність та молитву: «Дякую священникам, гостям та парафіянам, які сьогодні разом з нами радіють парафіяльному свято».
До нас завітав Святий Миколай
Сьогодні святий Миколай завітав до Парафії Святої Анни, він, як завжди, приніс діткам подарунки, але цього разу й сам отримав цілу скриню дарунків, призначених для дітей з Харківщини.
«Наші діти разом із батьками заздалегідь підготували ці дарунки своїм одноліткам, щоб передати їх через святого Миколая до Карітас Харків. Хтось зробив добру справу, хтось відмовився від улюбленої розваги, а хтось використав свої заощадження, аби подарувати радість іншим», – зазначив отець Володимир Мальчин.

У парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні
23 листопада 2024 року в парафії святої Анни УГКЦ вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні. Розпочали вшанування із Божественної Літургії опісля помолились біля хреста панахиду й запалили свічку пам'яті. Звертаючись до присутніх отець Володимир зазначив: «Ми сьогодні заносимо наші молитви до милостивого Бога за невинно убієнних у часи голодоморів й просимо: Обійми душі невинно убієнних дай, щоб їм ніколи не забракло хліба у Царстві Небеснім, щоб ті які плакали, голодували й помирали у тяжких муках утішались у Царстві Небеснім. І це те власне, що ми можемо зробити для тих які відійшли у вічність».
У парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відбулася чергова "ярмарка професій"
2 литопада 2024 року, "ярмарка професій", філософ

У першу неділю листопада відбувся «ярмарок професій», під час якого всі присутні мали змогу дізнатись про професію філософа. Наш парафіянин пан Микола Симчич, кандидат філософських наук, науковий співробітник Інституту філософії імені Григорія Сковороди Національної академії наук України, розповів історію свого покликання до філософії та багаторічну наукову і викладацьку працю у цій сфері.
Завдяки численним фото рукописів лекцій з філософії студентів Києво-Могилянської академії XVII-XVIIІ ст., з якими працює п. Микола, ми поринули у світ того часу, зокрема латинської мови.
Парафіяни цікавилися практичним застосуванням філософії, методикою її викладання, і разом з тим коротко пригадали курс історії філософії. Вся ж розповідь була просякнута не лише «любов’ю до мудрості», а й любов’ю до своєї професії!
У парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відбувся парафіяльний табір
З 4 по 6 жовтня 2024 року, на парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відбувся парафіяльний табір у м. Ірпінь.

Духовний та фізичний відпочинок для родин парафії проходив у «Центрі християнського життя України», що знаходиться в місті Ірпінь. Темою цьогорічного табору була «Молитва – дар Божий». Впродовж трьох днів учасники роздумували над видами молитви: подяки, прослави, перепрошення та прохання. У таборі взяли участь 31 особа. Організаторами табору виступила парафія Святої Анни УГКЦ міста Вишневе.
Розпочався відпочинковий табір із молебню, який очолив протоєрей Володимир Мальчин, парох парафії у співслужінні з о. Ярославом Павлюком, сотрудником парафії. Опісля відбулись ігри на знайомство й о. Володимир виголосив першу науку про молитву подяки.
Другий день табору розпочали із Божественної Літургії, опісля якої отець Ярослав виголосив другу науку про молитву перепрошення. Продовжився табір спільним перегляду фільму, після якого гурт «Гроно» провів молитву прослави. Завершився другий день табору творчим вечором під час якого кожна родина розповідала про себе та показувала творчий номер.
Третього дня після Божественної Літургії отець Ярослав виголосив четверту науку про молитву прохання. Завершився табір розкриттям гри «Таємний друг», який проводився для дорослих та дітей опісля кожен ділився враженнями від табору.
Підсумовуючи проведений табір отець Володимир зазначив: «Мали можливість трохи «відплисти на глибину», побути разом з родинами наших військових, разом помолитись і роздумувати над молитвою, як даром Божим. Особливо запамʼятався суботній вечір творчого представлення кожної родини»
Самі учасники розповідають про табір так: «Я вперше, була, на такому заході. Але враження неймовірні від легкості, ненав’язливості та доступності донесення думки про молитву. І найважливіше, що вся сім'я задоволена табором, особливо відкрився чоловік до таких зустрічей громади».
Привітання з днем народження
3 вересня Тетяна Домашенко, видатна поетеса, громадсько-політичний діяч святкувала свій 70- річний ювілей. З цієї нагоди в неділю після Літургії вітали іменинницю із ювілеєм і наша парафіянка пані Тетяна Скрипнікова написала віршоване привітання:

Відповідальну місію в цей день маємо,
Видатну і чудову поетесу ми вітаємо!
Звичайно, дуже важко Вас, віршами здивувати,
Тому, просто, від щирого серця будемо казати !

У Полтаві нещодавно творчий захід влаштували
Так сімдесятий вересень Ви у гості зустрічали!
У нашій родині Богу подяку складаємо,
І пані Тетяну дружньо поздоровляємо!

З пʼятого класу творчий шлях розпочався,
З кожним роком талант людям відкривався!
Премією Василя Симоненка Вас нагородили,
за те, що красу українського слова розкрили!

Як активна громадська діячка Ви відома,
Роль в літературі надзвичайно вагома !
Чимало поетичних збірок написали,
І читачів красою мови дивували!

Авторка фрази - яку кожен українець знає.
Вся наша біль і шана в ній палає!
«Небесна сотня» - коли ми чуємо,
Знаємо, що Україну разом врятуємо!

Багато ще можна про іменинницю розказати,
Але перш за все хочемо дещо побажати!
Творчістю і прикладом нас надихайте,
І рідне слово у світі прославляйте!


У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе для дітей провели літній денний табір Веселі канікули
З 12 по 13 липня 2024 року, на парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе для дітей із парафії, сімей військовослужбовців, малозабезпечених сімей й сімей внутрішньо переміщених осіб відбувся християнський денний табір Веселі канікули на тему: «Пригоди маленького Принца»

    Організатором заходу виступила парафія св. Анни у тісній співпраці Салезіянською ораторією «Дон Боско» та Центром надання соціальних послуг Вишневої міської ради.
У таборі взяли участь діти, які були на попередніх одноденних зустрічах, що проводились впродовж року, а також нові. Загалом в одноденному таборі взяли участь 25 дітей віком від 7 до 12 років. Впродовж дня діти грали в ігри, мали катехизацію, танцювали банси й розвивали свої творчі здібності на майстер-класах. Кожного дня, діти мали можливість духовно наповнюватись через спільну молитву: першого дня діти молились Літургію, а другого – Молебень до Пресвятої Богородиці. Попри те, що для декого з дітей участь у таких Богослужіннях була вперше, діти радо долучались до співу та прислуговування.

У таборі також взяв участь фаховий психолог, який розповів дітям, як справлятись із своїми емоціями, відпрацьовував з дітьми на практиці вправи й провів арт-терапію з розмальовування екошоперів.

Підсумовуючи проведений захід отець Ярослав Павлюк, сотрудник парафії св.Анни, зазначив: «Продовжуємо творити простір, де діти могли б активно проводити час, духовно зростати й відволіктись від частих повітряних тривог».

У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе провели семінар на тему «Основні принципи комунікації з військовими, які повертаються із зони бойових дій»
9 червня 2024 року, у парафії св. Анни УГКЦ у м. Вишневе для парафіян та жителів міста Вишневе провели семінар «Основні принципи комунікації з військовими, які повертаються із зони бойових дій»


        В неділю після Божественної Літургії для всіх охочих парафіянин парафії Святої Анни підполковник у відставці Валентин Литвинчук розповів про основні принципи комунікації з військовими, які повертаються із зони бойових дій та ветеранами. На початку зустрічі Валентин розповів про те, з якими викликами зустрічаються військові на фронті, і як члени родини можуть допомогти відновити фізичні й психологічні сили захисника, коли він приїжджає у відпустку.


        Опісля підполковник Валентин розповів про внутрішні бар’єри, що виникають при спілкуванні з людиною у військовій формі. «Згідно з результатами досліджень при спілкуванні із військовими може виникати почуття провини що він захищає, а я недостатньо роблю. Або страх через почуття, що принесуть повістку, або агресію внаслідок контузії», - зазначив ветеран. Ведучи далі Валентин розповів, що подолати ці бар'єри можна через щомісячні донати, волонтерство хай яким би воно малим не здавалось, спілкування зі знайомими військовослужбовцями чи тими яким допомагаємо, здатність розуміти інформаційно-психологічний вплив ворога, також дає додаткову впевненість самостійна підготовка: фізична, стрільба й тактична медицина.


         На завершення зустрічі лектор розповів на які теми не варто спілкуватися з військовими. «Питання про сім'ю краще не підіймати: Як тебе жінка відпустила? Чи сумує за тобою дитина? Про бойові дії: А що там, а як там, ти вбивав чи ні? Як це вбивати? Коли закінчиться війна, довго ще це буде? Всі ці питання є травмуючими і їх краще не задавати», - наголосив Валентин.


         Підсумовуючи проведений захід прот. Володимир Мальчин зазначив: «Найголовніший урок, який ми взяли із сьогоднішньої зустрічі це - два слова, які вчать нас ставлення до людей у формі, це є вдячність і повага. Й надалі проводитимемо цикл таких зустрічей, маємо бути готовим прийняти наших ветеранів та підтримати їхнє повернення до цивільного життя».
Візит семінаристів
В неділю 2 червня, Божественну Літургію очолив прот. Петро Жук, ректор Київської Трьохсвятительської Духовної семінарії, у супровіді семінаристів.

Звертаючись до присутніх душпастир зазначив:«Людина подібно, як зі спраги шукає джерело води, так будучи створеною на образ і подобу Божу шукає Бога у своєму житті. Ким би вона не була близько чи далеко від Бога віруючою чи не віруючою в людині закладений постійний механізм віднайти той образ Батька, який запустив механізм нашого життя».
Після Літургії відбулась зустріч спілкування під час якої семінаристи розповіли про історію свого покликання, їхнє навчання й формацію у семінарії.
Майстер-класи із написання писанок
27 та 28 квітня 2024 року, у парафії св. Анни УГКЦ у м. Вишневе для дітей із парафії, сімей військовослужбовців, малозабезпечених сімей й сімей внутрішньо переміщених осіб провели майстер-класи із написання писанок

Першого дня майстер-клас провели для дітей із парафії, сімей військовослужбовців, малозабезпечених сімей й сімей внутрішньо переміщених осіб. Розпочали майстер-клас із вітального слова отця Володимира, пароха парафії Святої Анни. «Сьогоднішній майстер-клас є приготуванням до Великодня, в нас традиційно в українському народі основним атрибутом Великодня є писанки. Кожен символ і колір має своє значення, якщо людина мала, якесь прохання до Бога то через символи і колір виражала своє прохання», - наголосив душпастир.
 Провела майстер-клас провела майстриня Олена Павлюк, яка розповіла про значення символів, кольори та технологію розпису писанок. Другого дня замість катехизації для дорослих парафіяни мали нагоду написати власну писанку. Найстаршій писанкарці було 80 років, загалом у майстер-класах взяли участь близько 50 чоловік.
Великопісні реколекції
З 12 по 14 квітня у парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відбулись Великопісні реколекції, які провів отець Андрій Боднарук, парох парафії Святих Бориса і Гліба УГКЦ у міста Києва.

«Мир – перший дар Воскреслого Христа» - такими словами отець розпочав великопісні реколекції. Ведучи далі отець Андрій зазначив: «Мир цей отримуємо через Таїнство Сповіді. Якщо не збудуємо миру у власному домі, то годі думати, що мир нам принесуть F16-ті. Далі ми покликані полюбити свою парафію, свою спільноту. І це має виявлятися у наших конкретних вчинках».

Другого дня душпастир закликав роздумати над словами воскреслого Христа до Петра: «Симоне, чи любиш Мене?» (Йо, 21). «Паси мої вівці!» - Ісус довіряє Петрові попри його зраду. Так само Ісус довіряє і нам попри наші страхи і заохочує бути відкритими до людей і любити.

Третю і четверту науку отець Андрій виголосив в неділю. Реколектант закликав присутніх бути скелею своєї парафії, стати її фундаментом і наріжним каменем, куполом і дзвіницею. «Щоб привести когось до храму, але не за руку, а прикладом свого життя», - наголосив душпастир.

Як зазначають учасники реколекцій: «Дуже цінним було те, що кожна тема була підкріплена прикладами з життя парафії Святих Бориса і Гліба».
Дитячий табір
13 квітня 2024 року, при парафії св. Анни УГКЦ у м. Вишневе для дітей із парафії, сімей військовослужбовців, малозабезпечених сімей й сімей внутрішньо переміщених осіб всьоме провели захід: «Майбутнє без війни». Продовжуємо творити простір де діти можуть забути про часті повітряні тривоги й активно і цікаво провести час і знайти нових друзів.
Професія музиканта
В неділю, після Літургії відбулась Ярмарка професій. Цього разу наша парафіянка пані Соломія розповіла про професію музиканта. Сама пані Соломія є скрипалькою у симфонічному оркестрі Національної філармонії України. Вона розповіла, скільки потрібно навчатись, щоб стати професійним музикантом та поділилась власним досвідом становлення професійним музикантом.
«Дуже важливою є участь батьків у навчанні дитини, вони повинні всіляко заохочувати й підтримувати дитину, щоб дитина займалась щодня, бо якщо батьки не зацікавлені то нічого не вийде», - наголосила пані Соломія. Ведучи далі пані Соломія зазначила, що якщо і дитина не стане професійним музикантом, то навчання музики виховує в дитині концентрацію, працездатність, що в майбутньому допоможе здобути бажану професію чи новий навик.
Хресна Дорога спільноти Подружні Зустрічі
В останню неділю березня вперше у нижньому храмі парафії св.Анни у м.Вишневому молилися Хресну дорогу. Її підготували й провели учасники спільноти «Подружні зустрічі».
Кожна стація складалася із уривку зі Старого Завіту, пережиття Страстей Ісуса, роздумів як ця подія відображається у нашому родинному житті та короткої молитви.
Самі учасники про участь у Хресній дорозі розповідають так: «Особисто мене далі це провадило до осмислення конкретної ситуації у моєму подружжі. Запалюючи по свічечці на кожній стації, ми утворили хрест. Нехай світло Христове провадить нас дорогою любові, взаєморозуміння і прощення», - пані Оля Жушма.
Висловлюємо щиру подяку учасникам спільноти «Подружні зустрічі» за проведення Хресної дороги, хай Господь винагородить сторицею за Вашу працю.
Наш захисник Григорій
Сьогодні, на Літургії разом з нами молився наш захисник Григорій Бартош, командир міномета, який зараз перебуває на лікуванні.
Після Літургії пан Григорій розповів з якими викликами зустрівся на фронті захищаючи Україну. Як розповів Захисник він із перших днів повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. «Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, я знав що мою дружину призвуть як військового медика, тому одразу пішов в ТЦК, бо чоловіки мають захищати Україну», - зазначив пан Григорій. Ведучи далі Захисник розповів, як Господь зберігав його та побратимів. Щодня свої сили черпав із читання Святого Письма та Псалтиря, які будували в нього міцний внутрішній стрижень, що допомагав долати всі виклики.

Дякуємо пану Григорію за захист нашої Батьківщини, за постійну підтримку нашої парафії і за правдиве свідчення віри. Многих і благих літ в доброму здоровʼї і з Божим захистом!
Вперше у храмі відслужили Літургію Ранішосвячених Дарів
«Найбільш зворушливим моментом під час Літургії Ранішосвячених Дарів є, коли священник вносить уже освячені Святі Дари. В цей момент вірні клякають на коліна, схиляючи низько голову, тим самим віддаючи шану Євхаристійному Христові, Який в цей момент входить посеред вірних і потім представляється на престолі, щоб стати нашою поживою. Тому вся Літургія була для нас наповнена смисловим значенням, але головним є присутність Євхаристійного Христа посеред нас», - про це говорив прот. Володимир Мальчин під час Літургії Ранішосвячених Дарів.
Покаянний канон Андрея Критського
«Нехай сьогоднішнє наше моління буде джерелом сокрушення. Бо який би не був камінь міцний, але якщо вода на нього постійно капає, то вона його обтесує, так само й людина якою б вона не була грішною, це Боже милосердя, яке ми відчуваємо у піснесівах Андрея Критського воно, як той бальзам має теж перемінити нашу душу», - про це говорив прот. Володимир Мальчин під час Великого Повечір’я з Каноном св. Андрея Критського.
Освячення ікон
В неділю 17 березня, освятили на Парафії св. Анни УГКЦ м. Вишневе дві бічні ікони - ікону св. Анни (покровительки парафії) і св. Йоакима (покровителя катехитичної школи), а також ікону Різдва Христового.
Звертаючись до присутніх прот. Володимир Мальчин зазначив: «Таким чином, маємо в храмі присутніми три покоління, через які передається дар нового життя:
1) дідусь і бабуся Ісуса,
2) Марія, його матір, яка стала матірʼю Життя і ….
3) всі ми, які приймаємо дар Божого усиновлення і стаємо синами й дочками Божими в Тому, хто став людиною задля нашого ради спасіння».
«Йоаким і Анна з неслави бездітності, і Адам і Єва від тління смерті визволилися, Пречиста, у святім різдві Твоїм. Його святкують люди Твої, з провини гріховної визволившись, коли взивають до Тебе: «Неплідна народжує Богородицю і Матір Життя нашого» (Кондак празника).
Шевченківські читання
10 березня 2024 року, у парафії св. Анни УГКЦ у м. Вишневе відбулись Шевченківські читання присвячені 210-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.
Цього дня читання розпочались після Божественної Літургії. На початку парафіянка пані Галина Малиновська розповіла біографію Великого Кобзаря. Опісля діти та дорослі декламували поезію Тараса Шевченка. Впродовж читань всі присутні також мали нагоду почути вірші, що покладені на музику у класичному та сучасному виконанні. На завершення читаннь парафіяни спільно заспівали твір пісні «Реве та стогне Дніпр широкий».
Підсумовуючи проведений захід отець Володимир Мальчин зазначив: «Сьогодні творчість Великого Кобзаря присвячена боротьбі за українську незалежність набула нового сенсу та є важливою частиною формування національної ідентичності».
Висловлюємо щиру подяку автору сценарію та ведучій читань пані Оксані Калюс, хай Господь винагородить сторицею за Вашу працю.
Майстер-клас з випікання жайворонків
В суботу 9 березня, для дітей наша парафіянка пані Софія Римська провела майстер-клас з випікання жайворонків. Під час майстер-класу дізнались про традицію випікання жайворонків, власноруч спробували зробити їх із тіста. А у перерві між випіканнями подружжя наших парафіян Владислав та Оля Жушми навчили дітей танцювати веснянок.
"Ярмарок професій": воїн-захисник
До Другої річниці повномасштабного російського вторгнення, парафія святої Анни у м. Вишневе запросила воїна-захисника, підполковника запасу Валентина Литвинчука, колишнього командира 3-го штурмового батальйону, розповісти свою історію покликання та служби в лавах ЗСУ. Валентин – професійний військовий, більшу частину свого життя провів у війську, брав участь в АТО та в найгарячіших точках на фронті. Під час виконання бойового завдання на позиції батальйону влучив ворожий снаряд і Валентин зазнав важкого поранення, в результаті якого втратив одну з кінцівок ніг. Почалася тривала реабілітація, яка включала як фізичний, так і моральний аспекти, а його дружина Тетяна завжди була поруч. Весь цей час парафіяльна спільнота молилася за збереження життя і одужання Валентина.

Виступ Валентина містив кілька ключових тез:

- Боротьба ведеться на кількох лініях фронту: моральній, духовній та фізичній. Тому важливо вибрати правильну тактику в кожному з цих напрямків. Російські війська протягом війни ведуть потужну інформаційно-психологічну війну, намагаючись захопити наші серця за допомогою страху та тривожності.

- Для перемоги важливо встановити порядок у двох сферах: протистояння ворожій інформаційно-психологічній пропаганді та забезпечення справедливості та рівності перед законом.

- Віра є світлом, яке допомагає знайти внутрішні сили під час випробувань долі.

На сьогоднішній день Валентин займається громадською діяльністю і продовжує ділитися своїм бойовим досвідом із майбутніми воїнами.

Ця подія відбулася в рамках парафіяльної ініціативи "Ярмарок професій", де парафіяни діляться своїм професійним досвідом у різних сферах праці.
8-ий табір для дітей «Майбутнє без війни»
24 лютого 2024 року, при парафії св. Анни УГКЦ у м. Вишневе для дітей із парафії, сімей військовослужбовців, малозабезпечених сімей й сімей внутрішньо переміщених осіб увосьме провели захід: «Майбутнє без війни».
Організатором заходу виступила парафія св. Анни у тісній співпраці Салезіянською ораторією «Дон Боско» та Центром надання соціальних послуг Вишневої міської ради.
«Нам на долю випало жити в часі війни, але попри це Бог дає нам сьогодні життя, здоров’я і дарує нам спільноту один одного, тому попри часи які ми переживаємо ми можемо вийти сильнішими із цієї війни із цих випробувань. І для того, щоб ми стали сильнішими найперше треба, щоб ми з вами були єдиними. Друге в цей час випробувань потрібно ділитись дарами й талантами, третє - що ви завжди можете розраховувати на підтримку церковної спільноти» – про це говорив отець Володимир Мальчин 24 лютого під час чергової зустрічі соціальної ініціативи «Майбутнє без війни».
16 лютого 2024 р. Візит президента благодійної організації «L’Œuvre d’Orient» «Діло Сходу».
«Сьогодні, ми маємо велику ласку, що ми не лише молимось за Україну, але молимося з Україною. Для мене і для Жана Мішеля це велика духовна радість», - про це говорив монсеньйор Паскаль Ґольніш президент благодійної організації «L’Œuvre d’Orient» («Діло Сходу») під час візиту парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе.
16 лютого, парафію Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відвідали монсеньйор Паскаль Ґольніш, який є президентом благодійної організації «L’Œuvre d’Orient» («Діло Сходу») разом із його співпрацівником паном Жаном Мішелем.
Розпочалась зустріч із Літургії, яку очолив прот. Володимир Мальчин. Опісля до всіх присутніх звернувся монсеньйор Паскаль: «Сьогодні ваш президент знаходиться із візитом в Парижі і ми молимось, щоб французький народ був якомога ближче до українського народу. Дякую за ваше свідчення віри, дякую за вашу мужність та сміливість і те, що ви робите має значення для всієї Європи і ми це всі добре розуміємо».
На знак вдячності прот. Володимир Мальчин подарував Реймське Євангеліє й від руху «Матері в молитві» добродійка Олена подарувала вервицю.
Звітно-виборчі збори парафії святої Анни м. Вишневе
4 лютого 2024, після недільного Богослужіння, на парафії св. Анни під проводом пароха парафії прот. Володимира Мальчина відбулися звітно-виборчі збори. В зборах взяли участь о. Ярослав Павлюк, сотрудник парафії, та 28 дорослих парафіян. На порядку денному було три питання:
1. Душпастирський звіт парафії за 2023 рік
2. Річний фінансовий звіт парафії за 2023 рік
3. Оновлення складу Економічної та Пастирської рад парафії

По першому питанню слухали о. Володимира, який представив Душпастирський звіт за 2023 рік, у вигляді презентації зі світлинами подій, що відбувались на парафії протягом року.

По другому питанню, о. Володимир представив Річний фінансовий звіт парафії за 2023 рік у вигляді презентації, яку підготував скарбник парафії п. Андрій Свистун. Були висвітлені основні статті доходів і витрат протягом року, а також поточний фінансовий прогноз на місяць. Наприкінці минулого року, громада заслухала звіт пароха щодо будівництва та освячення нижнього храму святої Анни. О. Володимир відзначив, що з червня 2023 парафія несе додаткові фінансові витрати пов’язані з оплатою компослуг та прибиранням приміщення нижнього храму, а також закупівлі речей літургійного вжитку (ладан, вугілля, олива, свічки тощо).


По третьому питанню слухали о. Володимира, який представив положення і основні завдання Пастирської ради. Зокрема, отець зазначив діяльність парафіяльної катехитичної школи св. Йоакима, і подякував катехитам парафії за служіння. О. Володимир пригадав попередній склад Пастирської ради і подякував їм за служіння.
Відтак, було обрано оновлений склад Пастирської ради:
· о. Володимир Мальчин (з уряду),
· о. Ярослав Павлюк,
· Олена Павлюк,
· Оксана Калюс,
· Світлана Шемберко,
· Галина Болотенко,
· Софія Римська,
· Ірина Грабовська.


Оновлена Пастирська рада зустрінеться окремо найближчим часом для складання душпастирського плану на рік. Опісля о. Володимир представив положення і основні завдання Економічної ради, і пригадав її попередній склад, подякувавши всім учасникам за служіння.
Відтак, громада проголосувала за оновлений склад Економічної ради:
· о. Володимир Мальчин (з уряду),
· Андрій Свистун (з уряду як скарбник),
· Зиновій Кутельмах,
· Назар Курдидик,
· Юрій Римський,
· Михайло Калюс,
· Ярослав Макар,
· Іван Зеленчук.


На завершення отець Володимир пригадав основні положення і вимоги до фінансового життя парафії з Парафіяльного правильника, щодо обов’язку вірних, прийняття фінансових рішень, утримання священників та заохотив парафіян плекати духа співвідповідальності за життя парафії.
У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе для дітей провели майстер-клас із виготовлення стрітенських свічок
27 січня 2024 року, у парафії св. Анни УГКЦ у м. Вишневе для дітей із парафії, сімей військовослужбовців, малозабезпечених сімей й сімей внутрішньо переміщених осіб провели майстер-клас із виготовлення стрітенських свічок
Соціальну ініціативу на парафії провели в рамках соціальної ініціативи «Майбутнє без війни». У заході взяли участь діти, які були на попередній зустрічі, а також нові. Загалом в одноденному у майстеркласі взяли понад 20 осіб.
Розпочали майстер-класі із мульфільму у якому діти дізнались про свято Стрітення Господнього та стрітенську свічку. Опісля діти разом з батьками власноруч виготовили із вощини свічки. Провела майстер-клас провела майстриня Олена Павлюк.
Підсумовуючи проведений захід отець Володимир Мальчин зазначив: «Діти мали хорошу нагоду, щоб якісно провести час із батьками й власноруч виготовити стрітенську свічку, яка пригадуватиме їм, що як темрява зникає, коли запалюють свічку так і Христос є Той, що в будь яких обставинах життя сповнює серця миром і надією.»
ВИФЛЕЄМСЬКИЙ ВОГОНЬ МИРУ У ВИШНЕВОМУ
Сьогодні на нашій парафії відбулася особлива і вражаюча подія - до нас вперше прибув Вифлеємський вогонь, який нам принесли місцеві пластуни!

Цей світлий символ миру і надії пройшов шлях від Вифлеєму до нашого міста, долаючи відстані та приносячи з собою тепло та благословення.

Нехай же він принесе усім нам так бажаний мир і перемогу!!
ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ НА ПАРАФІЇ СВЯТОЇ АННИ
Приблизно 70 дітей з міста Вишневе, які належать до Парафії св. Анни або ж є членами родин військових та переселенців, отримали особливі подарунки від святого Миколая 5 грудня 2023. Помічниками чудотворця стала одна родина із Австрії, яка закупила подарунки, а чудовий сценарій та режисуру організувала п. Галина Болотенко. Навіть Антипко в цій постановці отримав власний подарунок та приєднався до святкових веселощів разом із святим Миколаєм. Всі присутні діти поділилися зі Святим Миколаєм своїми талантами: хтось розповідав вірші, інші демонстрували свої малюнки, а хтось навіть танцював.

Обрані подарунки - будиночок, свічка та адвент-календар - не були вибрані випадково. За словами пароха парафії св. Анни, о. Володимира Мальчина, "ми хотіли передати нашим діткам основну ідею, що добро існує, і що кожен може долучитися до його поширення. Свічка буде нагадувати дітям про промінь надії у важких часах та можливих блекаутах; будиночок - про рідний дім для тих, хто можливо втратив свою домівку; а адвент-календар буде допомагати нам готуватися до Різдва".

Фото і відео можна завантажити з цього посилання.
У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе провели пам’ятні заходи до дев’яностої річниці Голодомору-геноциду
25 листопада 2023 року, у парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе провели пам’ятні заходи до дев’яностої річниці Голодомору-геноциду.

Пам’ятна дата співпала із черговою зустріччю дітей у рамках соціальної ініціативи: «Майбутнє без війни». У якій беруть участь діти з парафії, сімей військовослужбовців, малозабезпечених сімей й сімей внутрішньо переміщених осіб. Загалом у зустрічі взяли участь 22 дітей. Програма зустрічі включала заходи, що мали на меті розповісти про події що трапились 1932-1933 років.
На початку учасники табору на парафіяни помолились Божественну Літургію за невинно вбитих голодом людей в Україні. Опісля о 16:00 діти разом з батьками долучились загальнонаціональної акції «Запали свічку». Після якої парафіянин Зіновій Кутельмах, співавтор навчальних програм з історії України та навчально­методичних посібників, розповів про історію Голодомору. Опісля для всіх присутніх, українська поетеса, сучасниця Тетяна Домашенко продекламувала твір на тему голодомору. На завершення всі присутні переглянули документальний фільм спогадів про Голодомор.
Наступного дня у неділю після Літургії було зачитано Звернення Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні до дев’яностої річниці Голодомору-геноциду. Опісля пан Зеновій для парафіян про причини Голодомору й парафіянка пані Софія поділилась спогадами її батьків про голодомор. На завершення Тетяна Домашенко продекламувала твори на тему голодомору й всі присутні переглянули документальний фільм.
Також діти парафії підготували відео на поезію Тетяни Домашенко «33 колосочки». До запису відео долучились діти, які є в Україні і тимчасово проживають за кордоном.
В Обухові для спільноти «Матері в молитві» парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе відбувся день духовної віднови
18 листопада 2023 року, в храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці при монастирі Студійського уставу в Обухові відбувся день духовної віднови для спільноти «Матері в молитві» парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе.

Провів день духовної віднови провів ієромонах отець Ілля Мамчак, студит. На початку ієрм. Ілля розповів про історію постання монастиря «Святого Антонія Печерського» Студійського уставу та про важливість плекання життя у святості та досконалості на прикладі життя старців. «Що людина зробила для ближнього та ту любов яку вона виявила для ближнього це візьме туди», - наголосив душпастир.
Опісля всі присутні полились Молебень до Пресвятої Богородиці. Продовжився день духовної віднови молитовною зустріччю спільноти «Матері в молитві». Під час якої учасниці могли скористатись із сповіді чи духовної розмови з ієрм.Іллею.
Самі учасниці про день духовної віднови розповідають так: «Раджу всім відвідати цей монастир який захоплює своєю затишною домашньою атмосферою, яка надає спокій й умиротворює», - Галина.
Візит французької благодійної організації «Діло Сходу» та журналістів католицьких видань
Сьогодні, 17 листопада, парафію Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відвідали: п. Жером делегат французької благодійної організації L'Œuvre d'Orient («Діло Сходу») та двоє журналістів католицьких видань: п. Савєр з радіо Radio Vaticana («Радіо Ватикану») й Самуель «Famiglia Cristiana» («Християнська родина»), який є найбільшим католицьким журналом, що виходить у Франції.
Розпочалась зустріч із спільної молитви - Божественної Літургії, опісля отець Володимир Мальчин привітав гостей й подякував за підтримку українського народу: «Ми дякуємо у вашому імені всій католицькій спільноті, яка підтримує нас у нашій боротьбі», - зазначив душпастир.
Опісля до всіх присутніх звернувся п. Жером:« Ми сьогодні раді бути з вами, для нас це чудова нагода брати участь у цій Літургії будучи далеко від дому, тому що це дає відчуття католицької спільнотності по всьому світу, яка об’єднує всіх людей. Я радий знову бути в Україні - це країна якою я захоплююся. Дякую за ваші молитви і вашу дружбу».

Громада УГКЦ у місті Вишневому провела зустріч з родинами загиблих
У суботу, 4 листопада 2023 року, парафія святої Анни міста Вишневого провела заупокійні богослужіння за загиблими воїнами-захисниками. До молитви долучились місцеві мешканці, які втратили своїх рідних в часі війни. Під час проповіді, отець Володимир Мальчин, парох парафії святої Анни, поділився трьома способами, які допомагають полегшити біль втрати:
1) Усвідомлення, що їх жертва не була марною.
2) Підтримка громади і знаходження нових сенсів у служінні.
3) Віра у воскресіння мертвих і вічне життя.
Після панахиди родини загиблих в атмосфері чаювання поділилися своїми особистими історіями та відчули взаємну підтримку. Отець Ярослав Павлюк, сотрудник парафії, розповів про діяльність "Матерів Молитви" та запросив долучитися до цієї спільноти, бо молитва матері має велику силу. Отець Володимир запропонував родинам збиратися кожної першої суботи місяця в храмі святої Анни для спільної молитви, ділитися та надавати взаємну підтримку.
На завершення, родини отримали продуктові набори від "Лицарів Колумба в Україні."
18 жовтня. «Мільйон дітей моляться на вервиці»
18 жовтня 2023 року, діти парафії Святої Анни долучились до всесвітньої молитви дітей на вервиці під гаслом «Мільйон дітей моляться на вервиці». Діти молились за мир і єдність у світі та з особливим наміренням про мир в Україні.

 Молитовну ініціативу започаткував Святіший Отець Папа Франциск у 2006 році, щоб показати, що довірлива молитва дітей сягає до самого серця Бога. Така молитва є ефективним засобом для досягнення миру та єдності в сім’ях, у їхній країні та у всьому світі. Цьогоріч молитва дітей на вервиці об’єднала дітей із 130 країн світу.
В неділю, 15 жовтня  після Літургії до нашої парафіяльної спільноти завітали пластуни з місцевої станиці Пласт Вишневе.
Дівчата з гуртку «Вільні Ластівки» детально розповіли історію творення Пласту та його місце у їхньому житті. Координатор осередку пані Ірина Арзаєва поділилась своєю історією пізнього покликання допластунства, заохочуючи батьків ставати виховниками.
Зворушливим був виступ пані Тетяни з Пласт Авдіївки, яка зараз тимчасово проживає на Київщині через гарячу ситуацію на фронті в її рідному місті... Спілкуючись з такими людьми, ми розуміємо, що Донбас - це Україна, в серцях цих людей живе велика любов до України. Тому ми складаємо наші молитви за всіх наших воїнів ЗСУ і бажаємо їм звільнення наших територій від окупантів.
Опісля за чаєм та кавою зі смаколиками пройшло жваве обговорення.
До Пласту може вступити кожен охочий, адже ця сфера діяльності є відпочинком для серця, який загартовує дух, що сприяє становленню особистості і допомагає краще пізнати один одного.
Пласт за свої роки відродженої діяльності в Україні став не лише найбільшою молодіжною організацією із найчисельнішою членською базою (понад 8000 членів), але і найчисельнішою скаутською організацією
«Пласт» - це про патріотизм, відповідальність, любов до Батьківщини і ближнього. Пластуни називають своє життя великою грою, в якій є місце і цікаво не лише дітям, але й дорослим незалежно від їхньої професії. «Пласт» допомагає розвинути в собі таланти та навички, які дуже потрібні в різних сферах нашого життя.

Форма зголошення для дорослих волонтерів НСОУ Пласт
https://www.plast.org.ua/for-volunteers/

Форма реєстрації майбутньго пластуна/пластунки (діти)
Найактуальніше донабір дівочий гурток 12-13 років.
http://surl.li/gxvcg

У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе для дітей провели соціальну ініціативу: «Майбутнє без війни»
7 жовтня 2023 року, при парафії св. Анни УГКЦ у м. Вишневе для дітей із парафії, сімей військовослужбовців, малозабезпечених сімей й сімей внутрішньо переміщених осіб вшосте провели захід: «Майбутнє без війни».
Організатором заходу виступила парафія св. Анни у тісній співпраці Салезіянською ораторією «Дон Боско» та Центром надання соціальних послуг Вишневої міської ради.
Соціальну ініціативу на парафії провели вже вшосте, дітям формат попередніх зустрічей сподобався і після літнього тижневого табору вони запитували про дату проведення наступного табору. У заході взяли участь діти, які були на літньому таборі, а також нові. Загалом в одноденному таборі взяли участь 25 дітей віком від 7 до 13 років. Впродовж дня діти грали в ігри, танцювали банси й розвивали свої творчі здібності на майстер-класах.
Підсумовуючи проведений захід отець Ярослав Павлюк, сотрудник парафії св.Анни, зазначив: «Діти були раді побачитись одні з одними та з аніматорами, до яких вони тягнуться і наслідують. Продовжуємо творити простір, де діти могли б активно проводити час, духовно зростати й відволіктись від війни й нічних повітряних тривог.»
Самі батьки розповідають про табір так: «Дякую, що моя дитина прийшла додому щаслива», - Ірина.
1 жовтня 2023 року, у парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників та захисниць України провели святковий захід
Святкову програму розпочали із Божественної Літургії, опісля парафіянин Зіновій Кутельмах, співавтор навчальних програм з історії України та навчально­методичних посібників, розповів про історію козацтва. Продовжив історичний екскурс національно-визвольної боротьби українського народу Голова Організації українських націоналістів Богдан Червак розповівши про Українську повстанську армію. Опісля всі присутні вшанували молитвою всіх загиблих воїнів.
Продовжилась святкова програма привітанням парафіян, які стали на захист нашої Батьківщини. На згадку про цю зустріч кожному захиснику подарували книгу «Анатомія воїна» з автографами самого автора - отця Андрія Зелінського, ТІ.
Опісля для всіх присутніх, українська поетеса, сучасниця Тетяна Домашенко продекламувала твори із збірки «Служити Богу й Україні».
Продовжилась святкова програма спільною гостиною під час якої всі присутні співали українські козацькі, стрілецькі й повстанські народні пісні.
Підсумовуючи проведений захід отець Ярослав Павлюк, сотрудник парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе, зазначив: «Сьогодні мали нагоду скласти подяку нашим захисникам і захисницям й наголосити, якою дорогою ціною виборюється незалежність України».

30 вересня 2023 року, у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії УГКЦ, катехити нашої парафії взяли участь у Дні Катехита Київської Архиєпархії й отримали канонічні місії на служіння.
Це була також нагода, ближче познайомитися з катехитичною спільнотою Архиєпархії, взяти участь у спільній Літургії, та отримати формаційну поживу. «Нехай Господь благословить на плідне служіння!», - зазначив Владислав Жушма, директор катехитичної школи Святого Йоакима парафії Святої Анни.
В неділю, 17 вересня після літніх канікул розпочалось навчання у парафіяльній катехитичній школі св. Йоакима.
На початку отець Ярослав поблагословив дітей, батьків та катехитів й привітав із початком нового навчального року. «Хай через це благословення Святий Дух допомагає пізнавати правди віри й зростати у святості», - зазначив отець Ярослав, сотрудник парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе. Цьогоріч у катехитичній школі будуть діяти три групи: дошкільнята, діти які готуються Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя й дорослі.
В рамках візиту солідарності монсеньйор Пітер Ваккарі відвідав парафію святої Анни УГКЦ міста Вишневе
24 серпня 2023 року, в рамках візиту солідарності президент благодійної організації «CNEWA» монсеньйор Пітер Ваккарі відвідав парафію святої Анни УГКЦ міста Вишневе
Цього дня візит розпочався із Божественної Літургії, яку очолив прот. Володимир Мальчин, парох парафії Святої Анни, у співслужінні із отцем Пітером Ваккарі й отцем Ярославом Павлюком, сотрудником парафії.
Опісля до всіх присутніх звернувся монсеньйор Пітер Ваккарі: «Сьогодні як президент благодійного фонду CNEWA і папської благодійної місії я запевняю вас, що ми і надалі молитимемось за вас, будемо робити все, щоб поширювати правду про Україну в світі, і надалі надаватимемо потрібну гуманітарну допомогу».
На завершення прот. Володимир Мальчин подякував монсеньйору Пітеру Ваккарі за візит: «Складаємо подяку за спільну молитву та постійний внесок благодійної організації «CNEWA» в перемогу України на гуманітарному фронті».
З 10 по 14 липня 2023 року, на парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе, відбувся для дітей із парафії, сімей військовослужбовців, малозабезпечених сімей й сімей внутрішньо переміщених осіб християнський денний табір «Майбутнє без війни».
Організатором заходу виступила парафія св. Анни у тісній співпраці Салезіянською ораторією «Дон Боско» та Центром надання соціальних послуг Вишневої міської ради.
У таборі взяли участь діти, які були на попередніх одноденних зустрічах, що проводились впродовж року, а також нові. Загалом в одноденному таборі взяли участь 26 дітей віком від 7 до 12 років. Тема цьогорічного табору була «Чесноти». Впродовж дня діти грали в ігри, мали катехизації, танцювали банси й розвивали свої творчі здібності на майстер-класах. Кожного дня, діти мали можливість брати участь в Божественній Літургії, й попри те, що для декого було вперше, діти радо долучались до співу та прислуговування.
У таборі також взяв участь фаховий психолог диякон Олег Климончук, який розповів дітям, як справлятись із стресом в часі війни й відпрацьовував з дітьми на практиці вправи, як діяти в стані стресу.
Підсумовуючи проведений захід отець Ярослав Павлюк, сотрудник парафії св.Анни, зазначив: «Продовжуємо творити простір, де діти могли б активно проводити час, духовно зростати й відволіктись від війни й нічних повітряних тривог. За час табору діти здружились одні з одними та з аніматорами, тому на вересень запланували післятаборову зустріч».
Самі батьки розповідають про табір так: «Дякую за піклування духовне і фізичне про наших дітей. Мирослава кожного ранку просиналась в табір. Хоча для неї вставати рано, то не про неї. Дякую за емоції радості», - Ірина.

День батька
Святкову програму розпочали із Божественної Літургії, опісля для дітей провели майстер-клас із виготовлення вітальних листівок. В той час для всіх присутніх ведучі провели зустріч на знайомство, адже з моменту освячення нижнього храму до парафії долучилось багато нових парафіян. Після майстер-класу діти подарували листівки своїм татусям. Продовжилась святкова програма спільною молитвою за всіх чоловіків, щоб засвідчити їм, що вони не самі на цій дорозі батьківства, але в них є сильна підтримка. По завершенні молитви всі присутні переглянули соціальне відео на тему батьківства й мали спільну гостину.
Підсумовуючи проведений захід отець Ярослав Павлюк, сотрудник парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе, зазначив: «Бути батьком – це складна і відповідальна дорога, яка вимагає постійної праці над собою. Цим заходом хотіли засвідчити, що на цій дорозі ми є не самі, але завдяки нашій парафіяльній спільноті можемо підтримувати одне одного, ділитися власним досвідом, щоб допомагати нашим дітям зреалізувати те покликання, яке дав їм Господь».
Зустріч із парафіянами літнього віку
В суботу 17 червня після Літургії мали зустріч із парафіянами літнього віку, з нагоди Всесвітнього дня розповсюдження інформації про зловживання відносно літніх людей, який був в четвер 15 червня.
Ми провели лекцію, як не стати жертвами шахраїв. А опісля присутні ділились спогадами і співали народні пісні.
Майстер-клас із приготування морозива
В суботу 10 червня, з нагоди Всесвітнього дня морозива у нас відбувся майстер-клас із приготування морозива. Під час якого учасники дізнались про історію виникнення та виробництва морозива, спробували у домашніх умовах приготувати морозиво, а також приготувати своє авторське морозиво.
Владика Йосиф Мілян у Вишневому звершив Чин освячення нижнього храму парафії Святої Анни УГКЦ
«На цей момент ми всі довго чекали. Це справді здобуток і благодать – мати такий нижній храм, який освячуємо завдяки вашим молитвам, вашим старанням, завдяки болю, переживанням та служінню священників і всіх тих, які колись гостинно відкрили двері свого помешкання і довший час спільно молилися у приватній квартирі та формувалася як домашня церква», – про це 28 травня 2023 року, говорив Владика Йосиф Мілян, Протосинкел Київської Архиєпархії під час освячення нижнього храму парафії Святої Анни УГКЦ у місті Вишневе.

Цього дня у Вишневому Владика Йосиф очолив Божественну Літургію з Чином освячення нижнього храму.

Читати більше...

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ - НИЖНІЙ ХРАМ НЕЗАБАРОМ ВІДЧИНЯЄТЬСЯ
Завершуємо останні приготування в нижньому храмі св. Анни. Позаду великий обсяг роботи: тимчасове накриття разом із теплоізоляцією, сходові клітки, монтаж вікон та дверей, внутрішні перегородки, підведення води та водовідведення, монтаж теплої підлоги, електропроводка, облаштування санвузлів, усі види внутрішніх робіт (штукатурка, побілка, натяжна стеля, викладання плитки та оздоблення колон), а також облаштування прихрамової території. І все це за 9 місяців (з вересня 2022 року) - у час економічної непевності, безпекових ризиків та перебоїв з електроенергією. І нарешті ми зможемо молитися у власному храмовому приміщенні, навіть якщо сам храм ще повністю не завершений. Запрошуємо 28 травня о 10:00 на освячення нижнього храму св. Анни, де ми будемо разом молитися, служити потребуючим і шукати захисту в часі небезпеки. Складаємо подяку нашим жертводавцям та усім, хто нас підтримував і надалі підтримуватиме в ці нелегкі часи!
У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе для дітей провели майстер-клас із написання писанок.
       Провели майстер-клас з писанкарства.
Близько 40 дітей з парафії та з міста під проводом майстрині Олени будуть вчитися як писати писанки
       Соціальну ініціативу на парафії провели в рамках соціальної ініціативи «Майбутнє без війни». У заході взяли участь діти, які були на попередній зустрічі, а також нові. Загалом в одноденному у майстеркласі взяли понад 40 дітей віком від 7 до 15 років.
       Розпочали майстер-класі із вітального слова отця Ярослава, сотрудник парафії св.Анни. «Писанки є своєрідними листами до Бога, тому кожен символ і колір має своє значення. Якщо людина мала, якесь прохання до Бога то через символи і колір виражала своє прохання», - наголосив душпастир. Опісля захід продовжився спільною молитвою та благословенням усіх присутніх. Провела майстер-клас провела майстриня Олена Павлюк, яка розповіла про значення символів, кольори та технологію розпису писанок.
       Підсумовуючи проведений захід отець Ярослав зазначив: «Діти мали хорошу нагоду, щоб якісно провести час із батьками й пізнати українські традиції святкування Великодня.»

УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ПАРАФІЄЮ СВ. АННИ ТА ЦЕНТРОМ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ


Підписана Угода про співпрацю між парафією св. Анни та Центром надання соціальних послуг м. Вишневе.
7 квітня 2023, в Празник Благовіщення, Центр надання соціальних послуг Вишневої міської ради та Релігійна громада парафії святої Анни Української Греко-Католицької Церкви м. Вишневе підписали Угоду про співпрацю. Підписантами угоди виступили протоієрей Володимир Мальчин, керівник релігійної громади, та Оксана Миколаївна Мельниченко, директорка центру.
Дана Угода передбачає співпрацю в наданні гуманітарної та благодійної допомоги для вразливих груп населення, осіб та сімей з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах. Релігійна громада і Центр соціальних послуг домовились використовувати всі свої наявні можливості та ресурси для сприяння і створення умов для найбільш ефективного соціального служіння, зокрема надаючи представникам цільової групи з числа сімей та осіб, що опинились у складних життєвих обставинах усі види інформаційної, психологічної, соціальної та іншої підтримки.
За словами о. Володимира Мальчина, «в умовах війни Церкві та Державі потрібно об’єднувати свої зусилля, як на національному так і на місцевому рівні, задля допомоги великій кількості людей, які опинились у важких життєвих обставинах. Ми як Церква маємо можливість залучати допомогу від наших закордонних донорів і партнерів, а Центр надання соціальних послуг забезпечує, що ця допомога потрапляє справді до потребуючих людей. Так що така співпраця справді дуже ефективна і корисна для громади м. Вишневе».
Директорка Центру, Оксана Мельниченко, відзначили: “З початку повномасштабного вторгнення ми отримували запити від внутрішньо переміщених громадян та місцевих жителів щодо гуманітарної допомоги. Завдяки взаємодії з Релігійною громадою парафії святої Анни Української Греко-Католицької Церкви м. Вишневе надано продуктові набори, газові плитки з додатковими балонами , гарячі обіди, проведено 3 денні табори для дітей… Тільки об’єднавши зусилля ми допомагаємо сім’ям з дітьми та одиноким особам похилого віку. Підписання угоди врегульовує подальшу співпрацю для реалізації напрацьованих планів розширення взаємодії”
Серед найближчих планів спільна організація заходів психологічної підтримки та забезпечення гарячими обідами потребуючих..
«Час Великого Посту – це час призначений на покаяння», — владика Андрій Хім’як
«Покаяння – це момент навернення, момент переміни нашого розуму. Навіть коли ми віддаємо наші гріхи Богові в Таїнстві Сповіді, маємо для себе питання: «Чи наш ум, наше серце перемінилося насправді, чи ми надалі думаємо тими самими категоріями, якими думали апостоли які йшли в Єрусалим», – на цьому 2 квітня 2023 року, наголосив владика Андрій Хім’як, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, відвідуючи із душпастирським візитом парафію Святої Анни УГКЦ міста Вишневе.
Під час проповіді, владика Андрій звернув увагу, що ми вже маємо досвід Христа воскреслого. Тому вже маємо також думати, як учні, які бачили Христа воскреслого. Розуміти, що він проповідував, розуміти те, чим він жив, розуміти те, який шлях він нам показував. «Він нам показував, що наш шлях не є шляхом самовивищення, але є шляхом служіння. Ісус Христос каже про те, що хоч я є ваш Господь і Бог, але все ж таки я беру на себе ваші гріхи. Він вчить нас не тільки словами, а реальними ділами, якими ми маємо бути, як ми маємо служити. Дуже часто ми не готові ще служити, бо служіння вимагає певних зусиль. Служіння вимагає того, що наше «Я» вже не є таке голосне. Наше «Я» принижується перед іншим «Я», але ми маємо йому послужити, бо так говорить Ісус», – наголосив Архиєрей.

Ведучи далі владика Андрій звернув увагу, що: «Коли ми думаємо, що ця влада, вона є недоброю, не раз маємо правду в тих думках. Тому що бачимо можновладців, які живуть не до кінця по-божому. Бачимо можновладців, які використовують засіб влади, як нагоду збагатитися, обікрасти наш український народ. Блаженніший Любомир дуже часто говорив до нашої влади, які готувалися до виборів, що влада – це є нагода для служіння. Хто має більше влади, той має і нагоду більше послужити. І це є той правдивий вибір влади».

Відтак Архиєрей зазначив, що Апостоли, Яків та Іван, не просили про служіння в Ісуса Христа, вони просили про те, щоби бути при владі. «Вони вже бачили Ісуса на Таворі та навіть будучи разом з Петром. Все ж таки кажуть, ну нехай Петро буде з боку, а ми сядемо праворуч і ліворуч. Апостоли Іван і Яків, маючи досвід апостольства й спільної трапези, жили разом в дощі та в холоді, але вони все ж таки хочуть обійти решту. Вони використовують нагоду близькості до Ісуса, щоби всього скористати, стати першими, бути вищими від когось іншого. Покора в служінні не роблять нас малими чи рабами, про це говорить сьогоднішнє Євангеліє. Бо коли ми хочемо послужити комусь іншому, ми стаємо великими» – зазначив єпископ.

«Таке маленьке, навіть слово вибач, яке ми кажемо один одному, але як наразі важко його сказати? Пробач мені, що я щось зробив поганого. Як часто діти просять пробачення батьків чи батьки в дітей? Бо напевно, що цей момент двосторонньої не раз образи, це є щось маленьке, але в тому так само вибаченні присутнє наше служіння».

Владика Андрій також пригадав, що Блаженніший Любомир, завжди, коли до нього хтось приходив, першим діло, бо не бачив, хто приходить. Питався, «А хто тут»? А другим питанням його було: «А чим служу»? «Напевно, коли говоримо про нього, не уявляємо собі його слабким, а уявляємо його кимось великим, великою особою, якою захоплюються багато мільйонів українців, тому що він служив. Якби він крав, якби він обманював, дурив, його б він зараз не згадував. Але саме це служіння, воно нас підіймає, робить з нас великих, гідних осіб».

«Це служіння, до якого Господь нас кличе має бути для нас нагодою, щоб зробити щось добре. І це є той момент, та певна заповідь, яку нам залишив Блаженніший Любомир. Коли його питали в одній з передач: «А що ви найбільше любите? Може вареники, може щось інше»? А він каже: «Коли хтось робить щось доброго». І це є та нагода, коли ми робимо це добре не для себе. Але це є нагода, коли ми робимо світ краще. Це добро, ми поширюємо на інших».

Далі владика Андрій звертаючись до вірних додав: «Ви як громада, перейшли багато кроків до формування свого храму. Напевно, були важкі кроки, не раз моменти зневіри, моменти випробування. Але в ці моменти також треба мати силу сказати слава Богу за все! Бо цей час випробування Бог для вас також приготував, для того, щоб ви, як громада, стали міцнішими та сильнішими. Скріпили свою віру і в тій вірі вміли довіряти Богові, що Бог вас не залишить. Він буде з вами, Бог дасть вам те велике, що він для вас приготував».

Завершуючи слово владика Андрій наголосив: «Нехай сьогодні це Євангеліє нам пригадує, що ми маємо думати трошки по інакшому, ніж думає світ. Що наше думання має бути скероване на Бога і на ближнього. Наше думання має бути про щось добре. І коли кожний з нас зробить біля себе комусь щось добре, певно цей світ стане кращим. Знаю, що ваша парафія також багато служить соціально, для потребуючих, тому нехай Господь справді дає кожному з вас зростати в добрі. Особливо, коли ми відчуваємо певну невдячність, коли ми відчуваємо певне не зрозуміння. Ми робимо щось добре, а хтось нам відповідає не так, як ми б цього очікували. Але нехай навіть цей момент нас не зневірює. Тому робімо добро та йдемо разом до Світлого Христового воскресіння. Амінь!».

Джерело: Пресслужба Київської Архиєпархії

У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе відбулись духовні реколекції
З 24 по 26 березня 2023 року, на парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе, відбулись духовні реколекції на тему: «Йона, як приклад покаяння!»
Науки провів отець прот. Тарас Валах, парох Собору Вишгородської Богородиці.
Першу реколекційну науку реколектант провів онлайн, що дало змогу долучитись парафіянам, які перебувають закордоном. Зокрема у першій науці розповів, на прикладі пророка Йони розповів, як Господь промовляє до нас і через нас здійснює спасіння тих хто поруч з нами. «Йона – це я і це ти ми ніколи не знаємо в який спосіб, Господь нами послужиться: через нашу поставу, слово чи діло й притягне іншу людину на крок ближче до Себе», – наголосив душпастир.
Другу науку душпастир виголосив у суботу під час заупокійної Літургії. Під час другої реколекційної науки душпастир зосередив увагу на періоді, коли пророк Йона перебував три у череві риби. Саме в череві риби будучи в темноті по шию у воді відбувається навернення і Йона приносить Богові жертву голосом подяки. «Від нас не вимагається жертва крові, бо її приніс Христос, від нас вимагається жертва слова, молитви й жертва доброго діла, людина має що жертвувати, навіть якщо не має що жертвувати Господь дав їй дар – голос, яким вона може ділитись прославляючи Господа, може навертати», – зазначив прот. Тарас Валах.
Третю та четверту науку реколектант виголосив у неділю під час Божественної Літургії, яку реколектант молився у співслужінні о. Ярославом Павлюком, сотрудником парафії. Під час наук реколектант звернув увагу на те, як зреагував народ Ніневії на слова пророка. «В Ніневії Господь бачить все людство і Йому шкода кожної людини й тут починається Євангеліє. Крізь призму 2000 років бачимо чому Христос мав прийти в такий особливий спосіб, щоби неоминути жодну людину, щоб всіх спасти», - наголосив реколектант.
На завершення реколекцій прот. Тарас подякував усім присутнім за участь й запевнив у молитві за те, щоб громада у найближчому часі молилась у своєму храмі: «Щиро дякую всім за участь, щиро дякую за запрошення отцю Володимиру, хай Господь усіх благословляє!»


"Ярмарок професій" - на сторожі закону і совісті
Відновили на нашій парафії чудову практику «Ярмарок професій», коли наші парафіяни діляться з громадою своїм професійним шляхом. Сьогодні із захопленням послухали про зміни в судовій системі та вплив громадянського суспільства на ці процеси, про які нам представив юрист-адвокаційник Степан Берко, працівник громадської організації “DEJURE”. Повага до прав людини, верховенство права, незалежність судівської системи, доброчесність та заклик до совісті - ось ключові теми, які ми обговорювали.
Благодійна допомога внутрішньопереміщеним особам
У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе надали благодійну допомогу сім'ям внутрішньо переміщених осіб
25 вересня 2022 року, у парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе надали благодійну допомогу 50 сім'ям внутрішньо переміщених осіб
Цього дня зустріч розпочали із Божественної Літургії на якій молились родини внутрішньо переміщених осіб, які проживають в місті Вишневе та в околицях. Опісля Літургії 50 родин отримали продуктові набори від Патріаршої фундації «Мудра справа».
Підсумовуючи проведений захід отець Володимир Мальчин, парох парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе, зазначив: «Цікаво, що Центр соціальних послуг м. Вишневе повідомив людей, що допомогу будуть роздавати після Літургії об 11:00, а хто бажає - може долучитись на молитву о 10:00. Більшість цих людей обрали прийти на Літургію, частина з них вперше за довгий час приступила до святої Сповіді, і лише після того отримали гуманітарну допомогу».

Також дивіться Добру Розмову на Радіо Воскресіння
В черевиках переселенців
Днями до нашої Церкви надійшло прохання про допомогу від п. Наталії з Луганщини, яка попросила допомогти знайти розкладушку на ламелях з матрацом, щоб обладнати ще 1 спальне місце.
Разом з Парафія св. Анни м. Вишневе ми швидко змогли організувати цю допомогу і разом з о. Vasyl Barna доставили її до адресатів, додавши ще продуктові набори від Мудра Справа та канцелярійне приладдя для 13-ти річного Дмитра.
За чаєм п. Наталя розповіла нам свою історію:
"До війни ми жили у місті Сєвєродонецьк, Луганська область. Ми втекли з нашого міста в березні, коли почалися обстріли житлових кварталів. З собою встигли взяти лише кілька речей із одягу. Я сподівалася, що війна закінчиться за кілька місяців. Але тепер стало зрозуміло, що треба влаштовувати нове життя у новому місці. Я впевнена, що мій рідний Сєвєродонецьк звільнять! Але умов для життя в ньому поки що не буде. Потрібно багато сил та часу, щоб відновити всі комунікації. Та й багатоповерховий будинок, де ми жили, майже увесь вигорів від фосфорних бомб. Тому нам повертатися найближчим часом не буде куди. Де ми знаходилися і що ми пережили до цього місяця згадувати не хочеться. Зараз нас приютили у селищі Святопетрівське, місто Київ. Що робити далі не зовсім зрозуміло. Це як життя з нуля. Дуже важко сприймати нову реальність. А коли згадуєш, що ми втратили все, що мали - сльози котяться градом. Почуття безвиході накочує кілька разів на день."
Подібну історію можна почути від багатьох людей, але для мене стало очевидним - коли ти сам відчув на собу долю біженця і переселенця разом зі сімєю, то бажання допомагати іншим стає набагато осмислиніше!
У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе поблагословили учнів, студентів, вчителів та викладачів
З нагоди початку навчального року, о.Володимир поблагословив: учнів, студентів, вчителів та викладачів.
«Ваше навчання, дорогі діти є внесок у перемогу і відбудову України. Віримо в перемогу нашого війська, віримо, що можемо повернутись до мирного життя і буде велика потреба для того, щоб відбудувати та розвивати нашу Україну, як Європейську і демократичну державу», - наголосив отець Володимир.
У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе провели зустріч із сім'ями військових
В суботу, 13 серпня 2022 року ми мали нагоду зустрітись із сім'ями військових. Розпочалась зустріч із Божественної Літургії. Після молитви Микола Мостов’як, національний радник спільноти «Лицарів Колумба в Україні» роздав продуктові набори. Продовжилась зустріч спілкуванням за кавою.
Ті сім'ї які не мали змоги прийти ми їм разом з п.Миколою і п.Світланою Шемберко завезли продуктові набори.
Загалом ми надали допомогу 30 сім'ям.
У парафії св. Анни УГКЦ міста Вишневе для дітей провели соціальну ініціативу: «Майбутнє без війни»
9 липня 2022 року, при парафії св. Анни УГКЦ у м. Вишневе для дітей із парафії, малозабезпечених сімей й сімей внутрішньо переміщених осіб провели захід: «Майбутнє без війни».
Організатором заходу виступила Комісія у справах молоді Київської Архиєпархії УГКЦ, за підтримки БФ «Карітас Київ», у тісній співпраці з Центром Академічного душпастирства Київської Архиєпархії УГКЦ, Салезіянською ораторією «Дон Боско», парафією св. Анни та Центром надання соціальних послуг Вишневої міської ради.
Метою соціальної ініціативи - відвідувати міста та села Київщини, в яких відбувалися воєнні дії, які перебували під бомбардуванням, або перебували під загрозою вторгнення російського загарбника. У цих населених пунктах впродовж одного дня аніматори працюють з дітьми та молоддю, щоб допомогти їм відволіктися від війни та якісно й активно провести час.
Загалом у заході взяли участь 33 дітей віком від 7 до 12 років. Впродовж дня діти грали в ігри, танцювали банси й розвивали свої творчі здібності на майстер-класах. Підсумовуючи проведений захід прот. Володимир Мальчин, парох парафії св.Анни, зазначив: «Впродовж дня діти забули про жахіття війни про, що свідчили їхні усмішки на обличчях та запитання, коли відбудеться наступна зустріч».
Розколяда
13 лютого 2022 р.
В неділю після Літургії мали нагоду спільно поколядувати, посмакувати кутею і пампухами, поділитись різдвяними історіями.
Вертеп від спільноти Подружніх Зустрічей
07 січня 2022 р.
Сьогодні, після Божественної Літургії до нас завітав вертеп спільноти «Подружні Зустрічі». Мали можливість спільно пережити події Різдва Ісуса Христа у сучасному контексті.
Храмове свято на парафії
25 грудня 2021 р.
Сьогодні, ми святкували наш парафіяльний празник. З цієї нагоди Божественну Літургію очолив Владика Йосиф Мілян Єпископ Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії. Спів провадив «Маленький хор Василія Великого» Маленький хор Василія Великого. На завершення Божественної літургії, відбувся Чин освячення води та окроплення нею всіх присутніх вірян.
Святий Миколай завітав до нас
12 грудня 2021 р.
В неділю, 19 грудня після Божественної Літургії до нас завітав Святий Миколай. Дорослі й діти ділились своїми талантами. Ніхто не залишився без подарунків.
Ґваделупська Божа Матір у нас

12 грудня 2021 р.
Вчора на нашій парафії вшанували ікону Ґваделупської Божої Матері, яку доставив бр. Петро Галуга, Національний секретар «Лицарів Колумба в Україні». Після Літургії настоятель громади, о. Володимир Мальчин, який також виконує служіння помічника Національного Капелана Лицарів Колумба в Україні, розповів історію об’явлень в Ґваделупе, а відтак відслужив Молебень до Богородиці і освятив ікону. 12 грудня в Католицькій Церкві згадують Ґваделупську Богоматір, а в самій святині триває Ювілейний рік, пов’язаний із сотою річницею чудесного порятунку Її образу.

Наша катехизація

5 грудня 2021 р.
Під час катехизації дорослих отець Володимир розповідав, про страх і як він впливає на людину і які його причини, а підлітки роздумували над постаттю Ісуса Навина, який відважився і подолав свій страх і повів ізраїльський народ в Обіцяну Землю.

У парафії УГКЦ міста Вишневе відбулась третя зустріч «ярмарку професій»

21 листопада 2021 року, у катехитичній школі святого Йоакима парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відбулась третя зустріч «ярмарку професій» під час, якої учасники дізнались про професію нотаріуса.
В неділю 21 листопада, в рамках зустрічі «ярмарку професій» ми дізнались про професію нотаріуса. Своїм досвідом поділилась парафіянка Тетяна Тріфонова.
Пані Тетяна розповіла, які вимоги для того, щоб стати нотаріусом скільки потрібно для цього навчатись і як виглядає робочий день нотаріуса.

Наша катехизація

Шлях Мойсея - продовження
В неділю після Божественної Літургії відбулась катехизація, для всіх вікових груп. Доросла група разом з отцем Володимиром розважала над посланням Синоду Єпископів УГКЦ: «Залишиться вам одне — те, що ви дали вбогому!». Підлітки разом з отцем Ярославом та добродійкою Оленою продовжували подорож разом із Мойсеєм пустелею до Обіцяної Землі вивчивши «Десять Божих Заповідей» та спробували манни. Наймолодша група разом із Владиславом продовжила підготовку до першої сповіді.

Наша катехизація

Шлях Мойсея
У неділю , 7 жовтня, діти катехитичної школи святого Йоакима парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе, під час катехизації спробували пройти шлях пророка Мойсея від моменту коли його в кошику немовлям виловили з води і до переходу через Червоне море. Це була хороша нагода, щоб глибше пережити виклики з якими стикнувся Мойсей і як через них Господь його утвердив у вірі.

У парафії УГКЦ міста Вишневе відбулась друга зустріч «ярмарку професій»

31 жовтня 2021 року, у катехитичній школі святого Йоакима парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відбулась друга зустріч «ярмарку професій» під час, якої учасники дізнались про професії у сфері комунікацій.
Метою «ярмарку професій» допомогти нашим підліткам визначитись із майбутньою професією, а дорослим – краще пізнати один одного. Під час другої зустрічі досвідом поділився отець Тарас Жеплінський, керівник Інформаційного відділу Департаменту інформації УГКЦ.
На початку зустрічі отець Тарас розповів чому він вибрав служіння у сфері комунікації. Вже під час навчання у семінарії отець писав статті про події, які відбувались й на четвертому курсі став заступником головного редактора семінарійного часопису. «У вашому віці ви маєте певні прояви зацікавлення тим чи іншим способом праці: хтось любить більш творчу роботу, хтось математику, саме вони допоможуть вам визначитись із вашою майбутньою професією», - наголосив душпастир.
Опісля отець Тарас розповів про професії: журналіста, PR-спеціаліста та блогера в чому їх відмінність та якими навиками потрібно володіти, щоб осягнути кожну з професій. «Кожен з вас щодня робить пости у соцмережах, виставляє фотографії й знімає короткі відео, проте професійна діяльність вимагає виконання певних обов’язків професійно стабільно кожного дня по вісім годин», - зазначив отець Тарас.

ЗАПРОШЕННЯ П.ІГОРА ДО ПРИВАТНОЇ КАПЛИЦІ
«Марта ж клопоталася, услуговуючи всіляко» (Лк.10, 40), - У святі Покрови Богородиця своїм молитовним заступництвом доносить до нас те, що все наше життя є під Божим покровом. Часто через велику кількість справ, ми звертаємо увагу на багато другорядних речей, які заполонюють нас, і, зрештою, опускаємо найважливіше. Саме тому молитва і читання Святого Письма дає змогу зрозуміти, на чому варто більше зосередитися, а що, можна поставити і на другий план.»

10 РОКІВ СВЯЩЕНСТВА
Сьогодні, 10 жовтня, ми парафіяльною спільнотою святкували десяту річницю священничих свячень отця Володимира. Розпочались святкування із Божественної Літургії, яку очолив отець Володимир Мальчин у співслужінні із о. Ярославом Павлюком. Святкування продовжилось привітальною сценкою сценарій якої написала пані Оксана Калюс. Опісля пані Тетяна Домашенко продекламувала власний вірш, який підготувала з нагоди ювілею. Завершилось святкування спільною гостиною, торти для, якої спекла пані Світлана Шемберко.
Дякуємо всім, хто долучився до організації святкування! Хай Господь благословить, і, винагородить сторицею!

26.09.21 - «Ярмарка професій»
Сьогодні відбулась перша зустріч «ярмарки професій» під час, якої діти катехитичної школи дізнались про професію прокурора. Своїм досвідом поділилась парафіянка пані Оксана Калюс. Під час зустрічі учасники дізнались про те, яка відмінність між адвокатом, суддею та прокурором. Опісля пані Оксана розповіла якими якостями має володіти прокурор, скільки часу потрібно навчатись й з якими викликами зустрічається він під час виконання своїх обовʼязків.

19 вересня розпочався навчальний рік у катехитичній школі святого Йоакима парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе.
Сьогодні, 19 вересня розпочався навчальний рік у катехитичній школі святого Йоакима парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе. Цього року у школі є три вікових групи для дітей й катехизація для дорослих. У першу групу входять діти, які готуються до Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя, у другу молодші підлітки та й третю старші підлітки віком від 13 років.
Раз у місяць для старших підлітків планується проводити «ярмарок професій», коли хтось із парафіян розповідатиме про свій фах / роботу (наприклад, слідчий, менеджер персоналу, юрист і т.д.).
Розпочалось навчання із благословення прот. Володимиром Мальчиним, адміністратором парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе, дітей та катехитів.

«Гімн любові» апостола Павла (1Кор.13, 1-8)
З 26 по 28 червня 2021 року, на парафії Святої Анни УГКЦ міста Вишневе відбувся родинний табір у м. Ірпінь. Це була хороша нагода спільно провести час та відновити свої духовні й фізичні ресурси.